Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen "különleges" kompakt-sz...

Milyen "különleges" kompakt-szub kompakt autót ajànlanàtok?

Figyelt kérdés

Következő autómat nézegetem,2 millió forint,max 2,2 körül szeretnék csak a vételárra költeni.Méretben kompakt és eggyel kisebb méretosztàlyra gondoltam(Golf,Polo pl)

Annyi igényem lenne hogy valamilyen módon többet nyújtson egy hétköznapi autónál.Ez jelenthet egy jól összerakott,jó érzetű belteret,kényelmet,erősebb motort(nem versenyautó de 1,4-1,6-tól fürgébb ),jó extrázottságot,sportos karaktert,akármit,nyitott vagyok ebből a szempontból.Benzinest legyen,mert nem megyek sokat,a fogyasztás annyira nem szàmít ezért de azt szeretném hogyha nyugisra veszem a tempót akkor azért ne egyen 8-9 litert pl.

Megbízhatóságból jó szinten legyen,persze nem baj ha néha kell szerelőhöz vinni de nem akarok szopórollert venni és azon idegeskedni hogy mire költhetem el a megtakarításomat.Emiatt a kínálat legalább közepéből szeretnék vàlasztani,hosszú távra venném.



2021. jún. 3. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
És milyen idős legyen?
2021. jún. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem számít a kor annyira,úgy 2004-5 körül jó lenne,az se baj ha kicsit idősebb de akkor az nagyon jó állapotban legyen,20 év az mégis 20 év
2021. jún. 3. 22:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor talán 1-es BMW
2021. jún. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja azt hozzátenném még hogy a német triót inkàbb kizàrnàm,biztos lehet abból is jót kapni de annyira nem szimpatikusak alapjàraton se és ugye mindenhonnan azt hallani hogy mekkoràkat lehet szívni velük,rengeteg a leélt pénztemető.Inkább "tucat,olcsóbb márkák nagyobb felszereltségű vagy sportos változataira gondoltam például
2021. jún. 3. 22:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Focus ST. Mk2 már nem nagyon fér bele a feretbe, de az mk1 igen.
2021. jún. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fiat Punto vagy Bravo 1.4 T-jet esetleg Mitsubishi colt czt, de sokkal nagyobb lenne a választékod, ha elengednéd vagy a fogyasztást vagy a sportosságot, mert a kettő üti egymást
2021. jún. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Pont most néztem Draskovics András videóját az ST Focusról,az is elég bejövős,abból a legjobbat simán meg tudnám venni és bőven marad ha 2 milliós keretben gondolkozok.Inkább az a probléma hogy kicsi a választék és a rozsda nem kedvez a hosszú távú terveimnek de szem előtt tartom,hátha van/lesz épkézláb példány.

A Fiatokat néztem,neten sok jót írnak róluk,a Bravo tetszik de szerelőm inkább lebeszélne róla,azt mondta hogy olajat szeretik enni és hátsó futómű egy katasztrófa,szóval ez kérdéses.

Fogyasztást úgy értem hogy persze városban vagy ha kihasználom a plusz erőt akkor sokat fog enni ez oké de ha normális tempóval megyek ne kelljen 300 km után tankolni ha érted mire gondolok

2021. jún. 4. 08:54
 8/9 anonim ***** válasza:
A rozsdát egyszer kell normálisan megcsinálni (ami nem olcsó), de utána soha nem lesz vele gond. Ha tényleg hobbiautónak szeretnéd és nem csak használati tárgynak, akkor megéri rákölteni. Úgyhogy én azt mondom nyugodtan vedd meg az ST fókát. Ha találsz szebb állapotút, akkor vedd meg irány egy olyan lakatos aki rendesen kilakatolja. Ott is ahol nem látszik a rozsda, mivel ennyi idősen MINDEN autó rozsdás. Ehhez rendesen szét kell szedni, nem csak alulról a küszöböket megmókolni. Utána mehet az alváz- és üregvédelem normális helyen ahol nem a sárra és porra fújják rá.
2021. jún. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok


Értem mire gondolsz, nekem 1.8T-m van 20.000 forintból eddig mindig elment 600km-t 8-9 literre jön ki az átlagom, ha neked ez megfelelő, akkor pl egy Seat Ibiza Cupra vagy FR-t ajánlok ha nem nagyon gond, hogy kicsi esetleg Leon cupra is ott van, de ha nincs évjárat fétised, ennyiért nagyon jó 1.8T-ket lehet kapni. Viszont nekem volt 2017-be is 1.8T-m akkor még nem így vezettem ahogy most, nah annál az autónál teletanktól sipolásig a legtöbb km 440 volt

2021. jún. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!