Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsga, csak kenőpénz?

Ferenc7385859 kérdése:

Forgalmi vizsga, csak kenőpénz?

Figyelt kérdés
Forgalmi vizsgán át lehet menni elsőre, vagy fizetni kell valamennyit? Ma mennyire él ez a lehetőség, hogy ha fizetsz átmész
2021. jún. 5. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Simán át lehet menni anélkül is, ha tudsz vezetni.
2021. jún. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Én elsőre átmentem rajta,de jó oktatóm volt+szerencsém is,apám is most csinálja a jogsit már egyszer megbuktatták forgalmiból,valami kitalált f..ággal. Szóval helyzet függő
2021. jún. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Több mint tíz éve vizsgáztam, akkor még vastagon dívott a lefizetés. Jó, tudom, csak a mesében, meg én elsőre átmentem… hagyjuk.

Apróbb hibákat lehetett csak megúszni. Mondjuk kilenc vonalnál nem húzta be a tizediket. De még az sem biztos. Az azonnali bukásos hibákat nem nézték el.

Állítólag sokkal szigorúbb lett mára a rendszer.

Mondjuk a vizsgaközpont már akkor is be volt kamerázva, de a kocsiban nincs. A vizsgabiztosok meg állítólag egymást bemószerolták. Nem tudom, ebből mennyi volt igaz.

2021. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahova en jartam, azzal kezdtek h megse probaljuk!

Máshol n tudom hogy megy

2021. jún. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Át lehet menni elsőre, hidd el.

Az meg, hogy a Deák-igazolvány mennyire működik, eléggé függ a vizsgahelytől is. Budapesten például jópár vizsgabiztosról hallottam, hogy elfogadja, szülővárosomban meg egyáltalán nem jellemző, volt is ilyen ügy, hogy fizetni akart az illettő, a vizsgabiztos meg felszívta magát rajta hogy minek nézi őt, sikertelen lengőből.

2021. jún. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Fizetés nélkül 50% az esélye: vagy tudsz vezetni, vagy nem.


Kenőpénzzel meg egy jó erős 0% nem csak az első alkalomra, hanem a következő X évre is, mert nem csak hogy elzavarnak a picsába, de még valószínűleg a rendőrt is rád hívják és eltiltanak a vezetéstől.

2021. jún. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Én az elmúlt 4 évben 4 jogsit (AM, A1, B, C) csináltam meg, mindből meglett elsőre minden... Nem lefizetni kell, csak megtanulni vezetni🤷‍♂️
2021. jún. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kisebb hibák beleférnek, sőt olyanról is hallottam, hogy átengedte a biztos azt is aki 30-as zónában 35-el ment, de csak azért mert elvileg nagyon jól kezelte az autót és király volt a vizsgán ezt leszámítva. Összegezve nem kell kenőpénz, max még vagy 5-6 óra neked ha nem úgy megy.
2021. jún. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 nekem is azt mondta a vizsgabiztos hogy nem vettem figyelembe egy 30-as táblát és elvileg 50-nel elhúztam mellette, de átengedett mert azt monndta azon kívül minden faxa volt, meg a 30-as táblát amúgy is kitakarta egy teherautó. Még aznap, vizsga után megnéztem, nem volt ott 30-as tábla🤷‍♂️
2021. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!