Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda vagy Opel?

Skoda vagy Opel?

Figyelt kérdés
Mindig Opelom volt de voltak vele gondok az egesz Opellal ezért úgy gondoltam hogy veszek egy Skoda Octaviat 2000evj 1.6SR nagyon jó a motorja nem megy tönkre mint az Opel de a szívem mindig az Opel b vectra 2.0Dti-khez húz meg kinézetre is jobban tetszik csak sokat kell szerelni ti mit mondtok erre?
2021. jún. 7. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Az a b vectra egy még nagyobb betegágy, mint a g astrák, jobban rohadnak, pedig g astrából is láttam, ami menthetetlen volt már.

Skodának 1 nagyobb baja lehet, hogy többet fogyaszt.

De azok nem annyira rohadnak, motorja egyszerű.

Opelt ha ingyen adnák se kellene soha.

2021. jún. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De az G Astra és a B vectra motorja eggyezik nem?
2021. jún. 7. 09:24
 3/9 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

Dízeles Opelt ebből a korosztályból nem érdemes választani már. Egyrészt újkorukban sem voltak jó konstrukciók, másrészt mára már megtettek ezekkel egy Hold-Föld távolságot. Kétszer.

Ha választhatsz, vegyél 1,6-os, vagy 1,8-as benzines motorral, egy 1,8-as B Vectra pont van itthon, semmi különösebb gondja nem volt eddig, persze karban is volt tartva.

2021. jún. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
2.0Dti hmm jó kis adagolós dögtelep
2021. jún. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az 1.7 dti (isuzu dízel) az egy jó motor, megbízható meg nem is eszik sokat, csak nem valami erős.
2021. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pedig nekem a 2.0Dtin pont az adagoló nem megy tönkre
2021. jún. 8. 05:27
 7/9 anonim válasza:
45%
Skoda egyértelmű
2021. jún. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Pedig nekem a 2.0Dtin pont az adagoló nem megy tönkre"


Majd fog

2021. jún. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"csak sokat kell szerelni ti mit mondtok erre?"


https://www.youtube.com/watch?v=wcxXcirPAjw

Folyamatosan karban kell tartani, és akkor nem kell sűrűn szerelni. Ezt csak második autónak tartottam meg.


Ezt az adagolós mesét nem szabad elhinni. CR rendszerű dízeleknél is elpusztulhat a nagynyomású pumpa.

VP44-es adagolót nem csak az Opelekben használják. BMW (318d, 320d), Audi (A6 b4) is kapott belőle.

2021. jún. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!