Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha allo helyzetben, ugy, hogy...

Ha allo helyzetben, ugy, hogy a motor sem jar es a kuplung kinyomasa kozben valtogatok azzal artok a kocsinak?

Figyelt kérdés
Friss jogsis vagyok meg a valtasok nem mindig tokeletesek, gondoltam igy gyakorolnam de nem merem amig nem tudom, hogy ezzel artok e a kocsinak?
2021. jún. 8. 15:16
1 2
 1/14 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem
2021. jún. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 krwkco ***** válasza:
50%
Közben gyakorlod a kuplung és a gázpedál összehangolt mozgását is? Az is fontos. Egyesben indulásnál precíznek kell lenni. 1-ből kettőbe ránt az autó, ha nem jó. A magasabb fokozatokban lehet egyre gyorsabban csinálni, mert ott a motor nem fékez annyira, ha van némi fordulatszámeltérés.
2021. jún. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nem lesz.

A második válasz meg baromság, ezeket álló motornál pont nem tudod gyakorolni.

2021. jún. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 krwkco ***** válasza:
31%

#3

Természetesen nem lesz visszajelzés, de a mozdulatot tudja ismételni. Ha a háromféle mozgás időzítése összehangolódik, akkor a fogásponthoz való alkalmazkodás már könnyebb lesz.

Ha csak kinyomott kuplunggal ide-oda teszi a váltókart, az legfeljebb annyit segít, hogy megtalálja a sebességeket anélkül, hogy ránézne.

Szerintem akár az egész mozdulatsorozatot lehetne gyakorolni az indulástól a négyesig.

Akár úgy, hogy a telefonjával felveszi a motorhangot, miközben valaki más csinál egy kezdőt utánzó gyorsítást. Utána a kérdező fülre gyakorolhatja a kapcsolások időzítését.

2021. jún. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártasz vele, de felesleges, menjél csak menjél és majd vezetés közben tanulsz meg vezetni. Majd belejössz, adj magadnak időt, ne kapkodj, ne stresszelj, csak lazán és majd menni fog.
2021. jún. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát négyes, nem gondoltam volna, hogy az előző kommentetben írt baromságot űberelni tudod, de be kell valljam, tévedtem.
2021. jún. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 krwkco ***** válasza:

#6

Nem számít, hogy mit gondolsz.

Nem számít, hogy én mit gondolok.

Majd a kérdező eldönti, hogy mit csinál.

#4

2021. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#7!

Ezmiez?

Elgurult a gyógyszered?

2021. jún. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 krwkco ***** válasza:

#9

A magyarázat, ha nem volt világos, amit írtam:

Te úgy gondolod, hogy a 4-es hozzászólásom "baromság". Ehhez jogod van.

De egy pillanatra sem merült fel benned, hogy nem vagy tévedhetetlen? Hogy a véleményed egy másik ember véleményével áll szemben. Biztos, hogy Neked van igazad?

Szerintem hadd döntse el ezt egy harmadik személy.

2021. jún. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 krwkco ***** válasza:
Az előző a 8-asnak szól.
2021. jún. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!