Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha allo helyzetben, ugy, hogy...

Ha allo helyzetben, ugy, hogy a motor sem jar es a kuplung kinyomasa kozben valtogatok azzal artok a kocsinak?

Figyelt kérdés
Friss jogsis vagyok meg a valtasok nem mindig tokeletesek, gondoltam igy gyakorolnam de nem merem amig nem tudom, hogy ezzel artok e a kocsinak?
2021. jún. 8. 15:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
#4 Az se rossz, de legjobb ha faterja beül mellé és a szájával szimulál különböző motorhangokat, pl trabant, v8, f1 stb. Így még friss jogsisként is máris lenne tapasztalata egy csomó féle autóval.
2021. jún. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Tudod "krwkco" olvastam ár jópár válaszod, reagáltam is rájuk, de egyre inkább az az érzésem, hogy fel kéne keresned egy pszichiátert.

Ne vedd sértésnek, de te nagyon-nagyon felsőbbségrendű megfogalmazással írod a válaszokat.

Rajtad kívül, csak a trolloknál találkoztam ilyennel, de az a baj, hogy te (a trollokkal ellentétben) komolyan gondolod amit írsz.

2021. jún. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én még Trabanton vizsgáztam, de elég hamar átültem egy Dáciába. Pontosan azt csináltam nagyjából 35 évvel ezelőtt, amit te most. Hozzá kellett szoknom a vízszintes váltóhoz a függőleges után. Az a baj egy rakás emberrel, hogy nem azt csinálja, amit te, hanem amikor vált, LENÉZ a váltóra, hogy lássa, mit csinál. Ez hatalmas hiba, mert az utat kell nézni, nem a váltót! A mai autókban már a műszerfalon a sebességfokozatot is kijelzik, hogy ezzel is csökkentsék a váltó nézegetését. Csináld csak, mert hasznodra válik.
2021. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 krwkco ***** válasza:

#12

"Ne vedd sértésnek, de te nagyon-nagyon felsőbbségrendű megfogalmazással írod a válaszokat."

Semmi gond, ez a meglátásod nagyon is igaz. De úgy gondolom, hogy pl. ezt a válaszfolyamot is érdemes végignézni.

Lehet, hogy nekem vannak tévedéseim, de másoknál hány válaszban találtál ötleteket? Hányan mondanak érveket? Pl.

"Természetesen nem lesz visszajelzés, de a mozdulatot tudja ismételni. Ha a háromféle mozgás időzítése összehangolódik, akkor a fogásponthoz való alkalmazkodás már könnyebb lesz."

Hányan vannak, akik érvek nélkül csak letorkolják a másikat:

"A második válasz meg baromság, ezeket álló motornál pont nem tudod gyakorolni." "Hát négyes, nem gondoltam volna, hogy az előző kommentedben írt baromságot űberelni tudod, de be kell valljam, tévedtem."

És ha megfigyelted, én a vitákban sem gorombáskodom. Sőt sokszor semleges álláspontot foglalok el, ami nyitvahagyja a lehetőséget, hogy a másiknak van igaza.

Nem tagadom, hogy van bennem egy olyan érzés, hogy többet és jobban gondolkodom, mint az átlag hozzászóló. Ez teljesen kizárt és beteges? Nincsenek az átlagnál okosabb emberek?

2021. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!