Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az Oszkár telekocsi oldalon a...

Az Oszkár telekocsi oldalon a 100 ft valós árat jelent, vagy, hogy megbeszélés kérdése az ár?

Figyelt kérdés
Rövid útról lenne szó, de látom sokak 400-500ft-ot vagy jóval többet is elkérnek hasonló távért. Még nem telekocsiztam. A 100ft kiírás valós lehet?

2021. jún. 10. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Ha a hirdetésben nem szerepel konkrét útdíj, akkor megbeszélés kérdése.

Ha 1Ft szerepel akkor "ingyen" fuvar. Ha ettől eltérő, akkor annyi a díja.

Persze előfordulhat olyan autós, aki tesz a szabályzatra és ki akarja játszani a rendszert, ezért személyesen többet fog elkérni, de foglalás után egyébként is érdemes telefonon egyeztetni az autóssal, egy kérdést megér a dolog.

2021. jún. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyanúsan alacsony az ár ,nézd meg a sofőr értékeléseit és a kommenteket!!! Ha le vannak tiltva, egy sincs, vagy értékelés sincs, az valószínűleg csapda lesz!
2021. jún. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van aki 500 méterért elkér 1000 forintot :)

De a 2-es leírta a lényeget.... értékelést kell megnézni.

2021. jún. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy értékelése sincs a sofőrnek. Gondolom az nem sok jót jelent.
2021. jún. 10. 15:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyakran csinálom, hogy ritkább forgalmú irányba több nappal előtte felteszem az utat, majd ahogy az indulás közeledik, mindig egy kicsit csökkentem az árat. Persze azt fogom a már foglalt utastól is kérni. Így még mindig jobban járok, mintha össz ketten utaznánk, vagy én egyedül. Előfordult olyan is, hogy az oldal által megajánlott ár felét írtam ki, aztán úgy is 1 utas volt.

Csak a példa kedvéért egy Budapest-Székesfehérvár vonalon valószínűleg vonzóbb a tömegközlekedés, zónázóval az ember hamarabb ott van, mint autópályán.

2022. dec. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!