Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha reggel 7-től van egy...

Ha reggel 7-től van egy megbeszélésem, ami legalább fél 9-ig tart, akkor a 7 és 8 óra közötti parkolásért is fizetnem kell? (miközben csak 8-tól lenne fizetős) Nyilván nem fogok tudni 8-kor kirohanni a kocsihoz, hogy akkor dobjam be a pénzt.

Figyelt kérdés

#parkolás #8 előtt
2014. szept. 9. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az általam ismert parkolóautomaták természetesen csak a fizetős időre fogadnak el pénzt. Hétkor is vehetsz jegyet, s csak nyolctól fog számolni.
2014. szept. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem héttől bedobálhatod a pénzt, mert a parkolóóra csak a fizetős időszaktól fogja számolni a zsetont.
2014. szept. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Előzőhöz, csak hogy teljesen tiszta legyen: Volt, hogy pénteken délután álltam be a parkolóba, de csak úgy tudtam pénzt bedobni, hogy a már nem fizetős időszakra is átnyúlt. Nem nyúlta le, hanem hétfő reggelre tette át.
2014. szept. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilván nem kell fizetned az ingyenes időszakra. Pl. ha mondjuk egy péntek 18 óráig fizetős részen leparkolsz 17:45-kor, és mondjuk nincs pontosan 15 percre elég apród, hanem kicsit több, akkor a jegyed érvényessége hétfőn fog véget érni, valamikor a fizetős időszak elején.
2014. szept. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszer elkezdtünk pénzt bedobálni egy automatába, és néztük, mikor jár le. Nem értettük, miért ír ilyen reggel 8 óra valahányat délután. Utána jöttünk rá, hogy aznap ingyenes a parkolás, és ez már hétfő reggelre vonatkozik. :D
2014. szept. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!