Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen szakembert érdemes...

Milyen szakembert érdemes felkeresni és körülbelül milyen árral kell számolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A mai nap vettem észre az első sárvédőn pár kisebb hólyagot, ami ha jól tudom a rozsdásodás jele. (Javítsatok ki ha nem jól tudom :D)

Az lenne a kérdésem, hogy milyen szakembert kellene felkeresnem ezzel kapcsolatban illetve mekkora összeg körülbelül egy ilyennek a javítása?

Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget!



2021. jún. 11. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Autosboltban kaphato rá specko holyag eltüntetö spray.
2021. jún. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Autófényezőt kell keresned és az ár nagyban függ attól, hogy a hólyag alatt mennyi rozsda van.
2021. jún. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így van, fényező, alánéz, és megmondja, hogy még hol máshol van szétrohadva, amit érdemes lenne egyben megcsinálni és kell-e hozzá lakatos, vagy ő megoldja.
2021. jún. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a fényezés alatt, látható helyen hólyagosodik a rozsda miatt, akkor valószínűleg a nem látható helyeken (a kocsi "alatt") sokkal roszabb a helyzet. Ha csak a sárvédőn van pár hiba, az az elem újrafényezésével megoldható (kb 20-25 ezertől lehet számolni rá) de az a legritkább eset, hogy csak ennyi a hiba. 99% hogy karosszérialakatoshoz kell menni. Az könnyen lehet több százezer forint is.
2021. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kasznis. Érdemes több embertől árajánlatot kérni.
2021. jún. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!