Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgán a vizsgabizto...

Forgalmi vizsgán a vizsgabiztosnak kell javítási lehetőséget adnia a parkolásnál?

Figyelt kérdés
Tegnap volt forgalmi vizsgám! Jobbra hátra merőleges parkolás volt és a jobb oldali autóhoz túl közel mentem és azt mondta a vizsgabiztos hogy álljon félre megbukott! Na de nem is fékezett be az oktatóse és a javítási lehetőséget se adta meg!

2021. jún. 11. 15:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Javítási lehetőség szabályos helyzetből van. Gondolom, úgy ítélte meg, veszélyes közelségben vagy már.
2021. jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, egy javítási lehetőséget kell adni. Viszont lehet, hogy csak akkor, ha kisebb hibát követsz el. A leírás alapján nem tűnik akkora hibának, hogy ne javíthattál volna.
2021. jún. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

kötelező lehetőséget adni javításra, de ha jól emlékszem akkor van egy minimum határ aminél ha közelebb mész akkor megbuksz mert "nekimentél" a másik kocsinak

nekem az oktatóm valami ilyesmi dolgot mondott és ha túl közel mentem újra kellett kezdeni a parkolást

2021. jún. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
2x javíthatsz rá.
2021. jún. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Javítani szabad, de azt saját magadnak kell kezdeményezni. Tehát ha elsőre látod, hogy nem jól állsz, akkor nyugodtan javíthatsz. Minderre addig van lehetőséged, amíg:


1. Be nem húztam a kézi féket. Ez a manőver befejezését jelzi, ha behúztad és nem állsz jól, akkor bukó.

2. Veszélyes helyzetet nem teremtesz. Ha túl közel mész egy autóhoz anélkül, hogy ezt magadtól ne korrigálnád időben, akkor szintén bukó.

2021. jún. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Az ajtónyitásnyi távolságot parkolásnál is tartani kell.

A korrekciós lehetőség olyanokra van, hogy mondjuk 5 centivel később fordítottad el a kormány, és érzékeled, hogy kevés lesz a hely.

A kiindulási ponthoz visszatéréssel nem lehet korrigálni vizsgán, az is bukta.

2021. jún. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Értem! A második vizsga csak meg lesz!Egyébként mekkora esély van arra hogy ugyanazt a vizsgabiztost kapjam!
2021. jún. 11. 16:01
 8/27 A kérdező kommentje:
??**
2021. jún. 11. 16:01
 9/27 anonim ***** válasza:
Javítás akkor van, ha nem merőleges, nem középen van, kilóg az autó stb. Ha "nekimész" akkor bukta van.
2021. jún. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
#7: nem sok
2021. jún. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!