Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson tankszett+sárhányók...

Simson tankszett+sárhányók fényezése. Mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés
Simson S51/S50 tankszettek+sárhányók fényezésén gondolkodok, de nem tudom, hogy kb. mennyi lehet a fényezés kivitelezése. Mennyiért csinálná meg egy fényező a vatta új, lealapozott tankszettet? Főleg metálban gondolkodok. Az dobhat az áron....

2021. jún. 16. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
A kereket is le akarod fényezni? Minek?
2021. jún. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

“ Főleg metálban gondolkodok. Az dobhat az áron....”


Nem. Attól csak búcsús lesz. Az áron az dob, ha minden gyári vagy egyenértékű, ami lehet.

2021. jún. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem legutóbb a komplett motor fényezésére mondtak 80 ezret. De ebben benne van a váz is, alapozással homokszórással. Szerintem ha csak maga a festés akkor ilyen 30 ezer környéki lesz. Én azt mondom, hogy a gyári simson nem ér többet önmagában 100 ezernél, mert semmi különlegessége nincs. Én az ilyen narancspiros festést ajánlom, képesmotoron láttam ilyen színűt. Szerintem karaktert ad a motornak és egyfajta "ez az Ő simsonja" érzetet. De ez már a saját döntésed milyen legyen.
2021. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Attól függ hogy mire akarod.Mert ha eladásra akkor értelmesebb egy gyárias színt választani mert az megfogja a németeket:).Ha saját magadnak szeretnéd a motort akkor éri meg a gyáriastól eltérő színűre festeni.Akár magad is elvégezheted a festést ha megvan a kézügyességed hozzá.Csak sajnos anyagárba ugyanannyiba jönnél ki mintha fényező csinálná.
2021. jún. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4es:Nem tervezem eladni
2021. jún. 17. 17:00
 6/10 A kérdező kommentje:
1es: Esett egy szó is a kerekekről? Nem hinném....
2021. jún. 17. 17:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen esett. A kerék hányja a sarat, az a sárhányó. Amire te gondolsz, az a sárvédő.
2021. jún. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem nyitnék új topicot ezért ide írok, ral 6031 színkódú festékből milyen fajtát kell venni simsonra?(Váz az fekete lesz a többi lesz ral6031-es)
2021. júl. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 Írd be hogy sárhányó, csak sárvédőket dob ki :D
2021. aug. 21. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9 a gugliba beírtam hogy üvegdomborítókalapács. Ezek szerint az is létezik. Talált.🤣🤣🤣
2021. aug. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!