Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van esélyem eladni ezt az...

Van esélyem eladni ezt az autót még? Kb mennyit érhet?

Figyelt kérdés

1.6os golfról van szó, 2003-ból.

Alapvetően nincs vele komolyabb baj, mindennapi közlekedésre tökéletesen alkalmas, engem soha nem hagyott az út szélén sem.

Viszont van pár hibája is, de ezekkel akár együtt is lehet élni.

Lassan esedékes lenne egy kuplung csere. Picit magasabban fog, R-re nem emgy be könnyen stb. tipikus idős kuplungszerkezet tünetek. Szereti csipegetni az olajat is. Szervo olajat erőteljesen eszi, erre kb havonta rá kell tölteni 1 deci automata váltó olajat. Futóműnél szilentek csere érettek. Központi zár nem jó. Elektromos ablakemelő nem mindig jó. Klímára rá kell tölteni. Katalizátora nem az igazi, kb 2 havonta kidob egy katalizátor hatásfokos hibakódot. Ez miatt műszakin csak ügyeskedve megy át (károsanyagmérés).


Ez így soknak hangzik tudom, de a hétköznapi közlekedésben együtt lehet élni vele.


Kb mennyiért tudnál elpasszolni? Én magam nem érek rá egyszerűen arra, hogy rendbe tegyem.



2021. jún. 18. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Lehetséges eladni, de csak tesók vagy faluvégi hülyegyerekek fognak érte jelentkezni, hogy "300-ból elviszem".
2021. jún. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy az első írta, talán találsz egy balekot, aki 300-500k közötti összegért elviszi szopni vele.
2021. jún. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondanám, hogy alkatrésznek valaki esetleg megveszi, csak annak sem jó tekintettel, hogy gyakorlatilag azon kívül hogy gurul meg megáll semmi sem jó rajta.


Egyébként normál esetben ennek nem így kéne kinéznie mint nálad. Hajtod évekig, és csak akkor viszed szerelőhöz ha nem indul be. Aztán amikor már minden kezd besarni rajta, akkor próbálod majd rásózni valakire mert neked már energiád (értsd pénzed) sincs arra, hogy foglalkozz vele


Ez egy kotla fos, nincs mit szépíteni. Tényleg tök jó a mindennapi használatba kifejezetten most nyáron a bedöglött elektromos ablak + langyos klíma. Élmény lehet negyedszerre újra kuplungolni, hogy recsegve ropogva, de bemenjen R-be, hogy aztán a kopogós futóművel zötykölődve megérkezz a benzinkútra ahol a benzin mellé kell motorolajat, meg szervoolajat is tölteni. Aztán egy külön élmény lesz 2 évente rádugni majd a műszakin a vizsgáztató kipufogóját a károsanyagmérő gépre plussz juttatásért.


Nem is értem mit gondolsz, hogy ezért pénzt ad valaki

2021. jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Alapvetően nincs vele komolyabb baj"


Csak ez és csak az, aztán majd holnap reggelre elfogynak a csak-ok....

2021. jún. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"de a hétköznapi közlekedésben együtt lehet élni vele"

Mindig is tudtam, hogy léteznek mazochisták.

2021. jún. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondanál egyetlen dolgot ami egyáltalán jó az autón?😅😅
2021. jún. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a kuplung fent fog attól nem veszi nehezebben a sebességet, sőt inkább könnyebben.
2021. jún. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!