Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hirdetésekből ki lehet valogy...

Hirdetésekből ki lehet valogy szűrni a kókler eladókat?

Figyelt kérdés
Az utóbbi két héthben 3 használtautót néztem meg: astra H, golf 5, focus mk2. Egytől egyig "kifogástalan állapotú", "tökéletes", "újszerű" - ként volt jellemezve, de a helyszinre érve nem ezt tapasztaltam. Tudom, hogy a legfiatalabb is 14éves, nem várom el, hogy tökéletes legyen, de ezekre még a használhatő jelző is tulzás lenne. Az opelnek benzines létére olyan hangja volt mint egy dieselnek és sűrű fehér füstöt eregetett. A focus csupa rozsda (képeken nem látszik, és telefonban is azt mondta a tulaj, hogy hibátlan). A golf minden sarka kopog, és a guplung is csak az alsó harmadban fog.

2021. jún. 21. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Hát talán nem a kínálat alján kellene nézelődni, és nem 14 év fölöttieket, nagyrészt gondolom tesóktól, vagy tesó jellegű mackónadrágos értelmiségiektől vásárolni.


Nos, problémádat meg is oldottam.

2021. jún. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Csak az a jó autó, amit valahogy így hirdetnek:

Nem összekeverendő a leélt társaival!!!!

Füstmentes bivalyerős motor, ami az olajat nem eszi! Koppanásmentes, feszes futómű!! Pontos váltó! Szinte rozsdamentes karosszéria. Makulátlan nemdohányzó belső! Olajat és levegőszűrőt nemrég cserélték szakszervízben, amit akár számlával is tudok bizonyítani!

Csere kissebre és nagyobra, de a csere ár magasabb!

Csak komoj vevő!!!

2021. jún. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
aguplunknemfok
2021. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
800 kp indulok ott vmi nem stimmel. Ja meg ÉRD városát messzíről kerülni.
2021. jún. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy látom a mackónadrágos 150 centi magas 100 kilós fukszos tesók lepontoztak😂
2021. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
de le ám :D há efogyott a katalizátor
2021. jún. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek nagy része nem ért az autókhoz, és simán lehet, hogy fel sem tűnik neki egy olyan hiba, hogy nem jó a kuplung fogáspontja, mert ő már x éve így vezeti és "nincs baja". Tehát lehet, hogy jóhiszeműen h..lye. Azt ki tudod szűrni telefonból pár keresztkérdéssel, hogy nem ért hozzá, de azt nem, hogy az autó milyen állapotban van.


A tesókat meg bástyákat viszont szerintem könnyű észrevenni. Ezek még egymástól sem vesznek autót.

2021. jún. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A leírás stílusa, pláne a helyesírás (hiánya) sok mindent elárul. Plusz a fényképek: árnyékban, hitvány minőségben készített képeket meg sem nézek. Nekem eddig ez mindig bevált. Nem is csalódtam. Plusz kereskedőtől nem veszek, külföldről behozottat nem veszek.
2021. jún. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!