Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2003-as Suzuki Swift Sedanon...

2003-as Suzuki Swift Sedanon a jobb első és a bal hátsó emelési pontok körüli részeket egy Budapest/Pest megyei karosszériás mennyiért csinálná meg?

Figyelt kérdés

Jobb eleje:


[link]

[link]


Bal hátulja:


[link]

[link]

[link]


A bal eleje és a jobb hátulja az még egész elfogadható, de ezzel a kettővel lassan már illene kezdeni valamit. Illetve hát már egy ideje akarok, de hallottam rémhíreket a karosszériázással kapcsolatban, miszerint 300 ezerért csinálják, és sokan nem vállalják állítólag. (Bár ha sokan kilakatoltatják a régi Swiftjeiket, akkor ezek szerint csak vállalja valaki. 🙂)


Tudom, hogy anyagilag nem éri meg megcsináltatni egy Suzukinak sem az alját, én viszont szeretném az enyémet, csak kérdés, hogy mivel számoljak.


Amúgy a jobb elején lévő lyukkal kapcsolatban már tavaly nyáron az akkori olajcserénél szóbahoztam ezt a szerelőnek, akihez vinni szoktam és mondta, hogy megadja egy karosszériás ismerőse számát, aki ezt vállalja (mert hogy ők csak balesetesekkel foglalkoznak). Azóta is keresi a telefonszámot...🙄



2021. jún. 21. 22:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Sima csapott hátú. A Sedannak 2 előnye van és 1 hátránya. A 2 előnye h nagyobb a csomagtartója és van hátsó stabilizátor rúd is meg pár elem így jobban veszi a kanyart magabiztosabb. A hátrány h a rugói hamarabb tönkre mennek a nagy puttony miatt és gyakran leülnek az évek alatt :D főleg lakatosék amikor lomiznak és megtömik a csomagtartót akkor kb majdnem hason csúszik szegény sedan.
2021. jún. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szép autó. Ezt még patika állapotra meg lehet lakatolni, csak azért nem vállalja sok mert munka van vele.
2021. szept. 26. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!