Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Mondeo 2001 2.0 Benzin...

Ford Mondeo 2001 2.0 Benzin első autónak?

Figyelt kérdés
Ezek tetszenek, igazabol dolgozok, és jókat hallok róla, de erdekelne mire figyeljek, illetve tapasztalatok , nem lenne jó ha mindig szervizben állna ;)

2021. júl. 2. 21:55
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Azt hallottam 1.8 eszi az olajat, úgyhogy az ki van zarva ezért a 2.0
2021. júl. 2. 21:55
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

A 2.0 jó.

Faék motor, kevés hibalehetőség, cserébe többet eszik mint a kortársak.

A hátsó féknyereg az biztosan felújításra szorul, betegségük. Ha Facelifteset veszek - 2003 utánit - akkor ez a probléma kihúzva.


Rohadnak tisztességesen. Alul, oldalt, felül.. :D


A fék kicsit alulméretezett, egy vészfékezéssel simán cserésre lehet sütni a tárcsát :D


A szívósorból ki kell szedni a műanyag áramlásterelő lapkákat és le kell vakolni a helyüket, különben behullanak a motorba - csakori hiba hogy a mozgató kis vúkuumdugattyú rúdja leesik a tengely végéről.


Közlekedni, A-ból B-be jók, normálisan hajtva nem esznek vészesen sokat, a 2.0 is tetűlomha, autópályán nagyon hiányzik a hangszigetelés ezért a rögdülési zaj az 140 felett szétbaxxa a fejed. Én voltam az enyémmel Ausztriában, Németországban, Svájcban, mentem vele néhányszor napi 1000km felett, az ülés meg a körítés az teljesen jó és egészen kényelmes, semmim nem fájt ennyi után sem, de a zajszigetelés az (nekem ) nagyon hiányzik belőle. Ilyen pályázásra nem ajánlom, normál közlekedésre 130-ig bőven jó.

2021. júl. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
20 éves autó a bontóból? Tuti vétel.
2021. júl. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
3 adjál 6 misit és veszek szalonból :D Nem akarok sokat raszanni, bőven jó egy 20 éves utána ha lesz majd penzem évek múlva lecserelem 😂
2021. júl. 3. 07:31
 5/39 anonim ***** válasza:
37%

a 3-as csak a japánra esküszik, ezt írja mindenhova.


De a Fordot tényleg ne erőltesd, nagyon rohadnak.

Meg hihetetlen technikai megoldásokkal bírnak, pl eltörő lengőkar(focus 1)....ilyen se nagyon van más típusnál, ez már több, mint életveszély kategória.


Bármit, csak Fordot, meg olaszt ne.

2021. júl. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim válasza:
73%
5ösnek. Mi a bajod a Ford-al meg az olasz autókkal? Magyarázd el. Ez egy hülye berögzödés itt magyarban, hogy ez szar meg az szar. Ha szar lenne nem gyártanák. Nem mindegy, hogy Gazdája volt annak autónak vagy csak hajtotta! De meghallgatom a te verziód bár kétlem, hogy eltudod magyarázni!
2021. júl. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Ez így van hatos! Köszönöm a válaszod, nyilván egy olyan autot nezek amin látszik, hogy nem széthajtott 😉
2021. júl. 5. 09:45
 8/39 A kérdező kommentje:
Jöhetnek meg
2021. júl. 7. 13:37
 9/39 A kérdező kommentje:
????
2021. júl. 7. 18:05
 10/39 A kérdező kommentje:
?na?
2021. szept. 10. 14:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!