Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért tartják fel a forgalmat?...

Miért tartják fel a forgalmat? Miért jó 60 nal menni a főúton?

Figyelt kérdés

Pont most történt velem. Mentem az úton nagy dugó volt mögötte, a legelső autós pedig 60 70 nel menrt. Miért jó ez?

Egy ideig nyugodt voltam de utána addig dudáltam amig el nem indult...


2021. júl. 11. 09:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 A kérdező kommentje:

Lehet egy kicsit hülye a kérdés meg inkább csak panaszkodásnak tűnhet.

De már tényleg érdekel hogy miért

2021. júl. 11. 09:16
 2/61 anonim ***** válasza:
72%
Félnek..
2021. júl. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
84%

Nos, alapvetően nyilván idegesítő, de alapvetően számos oka lehet:

-műszaki hiba

-a sofőr úgy méri fel, hogy adott körülmények között ez a sebesség a biztonságos

-be van szarva a sofőr.


Összességében idegesítő jelenség, de amit te csináltál az meg elképesztő bunkóság.

2021. júl. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem meg nagyon jól tette, hogy ledudálta. Az ilyen gyökeret forgalomba sem engedném, hogy ahol nem indokolt a 60as tempó, annyival menjen. Az ilyen üljön buszra. Igenis ezért van sok baleset, mert engem is felcsesz egy ilyen helyzet, és amint lehet meg is előzöm. Csak sz.r addig felspanolva menni.
2021. júl. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:
Azt nagyon jól tudom hogy akkora bunkóság, mint feltartani kilométeres kocsisort. Megmondom őszintén, én lehúzódnék es elengedném őket főleg ha látom hogy mit csinálok. És majdnem abból lett baj, hogy megelőzték őt.
2021. júl. 11. 09:32
 6/61 anonim ***** válasza:
82%
Tényleg panaszkodás. Aki normál viszonyok között 90 helyett 60-nal megy azon nem segít ha dudálsz, csak még nagyobb lesz az esély a balesetre a presszionálás miatt. Meg kell előzni és kész.
2021. júl. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
26%
Oké 6os, de ha sűrű forgalom van és nincs lehetőség előzni, akkor nem éppen fogom türelmesen megvárni a 60as lötyögését. Mellesleg a duda arra való, hogy jelezd, ha balesetveszélyes helyzet van. Ez az! Mert indokolatlanul halad lassan. Aki ennyivel megy, miért nem veszi a fáradságot és ül fel buszra?
2021. júl. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:

Nekem az oktató azt mondta, ha félek inkább ne vezessek..


Ha nem mentem legalább 80-al főúton szólt, hogy ezzel veszélyeztetek másokat. Nyomjam már


Ha bámészkodni szeretnék, menjek biciklivel.


Isten nyugosztolja Sanyi bácsit!

2021. júl. 11. 09:35
 9/61 anonim ***** válasza:
81%
Akinek elgurul a gyógyszere azért, mert 5 percen keresztül 90 helyett 60-al mehet csak az inkább ne vezessen...
2021. júl. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
37%
Ember nem fogok 60al menni, ahol nem indokolt. Aki nem tud 90el menni takarodjon buszra! Nem a szerencsétlen balfékeket kell pátyolgatni az úton. Egyébként nekem is olyan oktatóm volt, mint a kérdezőnek. Kint volt a 100as tábla országúti vezetésnél én meg mentem 85-90el. Kérdezte az oktató, hogy valami baj van? Nem láttam a táblát? Mondom de, na akkor rávágott a lábamra és megmondta, hogy gyorsítsam fel azt a kocsit 100ra.
2021. júl. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!