Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Már mindenbe belekötnek a...

Már mindenbe belekötnek a műszaki vizsgán?

Figyelt kérdés

Pénteken vittem műszakira az autóm (H Astra), és nem akarták átengedni, mert nem eredeti a tanksapka. A gyárit már 3éve elszórtam és 3D nyomtatóval készítettem másikat, ami tökéletesen zár. Már tavaly és azelőtt is ezzel vittem a vizsgára, de észre sem vették, csak most szóltak.

Szerencsére volt ott egy másik opeles akitől kölcsönlaptam a vizsga erejéig.



2021. júl. 11. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
jó helyre kell vinni, oda, ahol akár frédi-bénis autókat is átengednek +5 ezeré'
2021. júl. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha tetőreküldöd a kocsit és az ott kifolyó benzin miatt égsz majd a roncsban akkor majd megérted mi a gond :D
2021. júl. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem azért bukott meg mert nem "eredeti" a tanksapka



Azt nem nézik a müszakin


Valami más is volt ott szsrintem:)

2021. júl. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valamibe csak bele akartak kötni. Én Opel márkaszervizhez tartozó műszaki állomásra hordom az autóinkat, és nekem ott soha sem kötöttek bele semmibe. Persze voltam mindig előzetesen hogy ha mégis van valami amit én nem vettem észre akkor legyen rá pár napom orvosolni vagy orvosoltatni. De eddig egyedül a feleségem Fordján mondták azt hogy a kipufogó véget ami külsőre úgy nézett ki mint ha sport kipufogó rendszer lenne az autón, pedig nem csak egy sima dísz vég volt, arra mondták hogy ha viszem éles műszakira szereljem le róla, és ha a kipufogó csonk nagyon otvarul néz ki de nincs szét rohadva akkor cink sprével fújjam át hogy a fotón kinézzen valahogy és ennyi.
2021. júl. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Aha... jólvan.. tanksapkát nem nézik.. műszaki kétévente van, nem évente..
2021. júl. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Műszaki az két évente kell, miért viszed évente?


Tanksapkát sehol nem nézik, a legelkeseredettebb szemétláda vizsgás sem.

Benzinkúton konkrétan kapsz 1000 forintért kb univerzálisat, nekem is az volt az előző autómban sok évig.


Legtöbb helyen ennél sokkal nagyobb gondokkal is átengednek autókat.

2021. júl. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wadmalac ***** válasza:

"Ha tetőreküldöd a kocsit és az ott kifolyó benzin miatt égsz majd a roncsban akkor majd megérted mi a gond :D"

Az univerzális, kúton kaphatót fejrerakott kocsinál a tank kiköpi, mint bébi a cumit, szóval annál csak jobb lehet. :)

2021. júl. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!