Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kitől érdemes használtautót...

Kitől érdemes használtautót venni?

Figyelt kérdés
Talán érdekesen hangzik a kérdés. Nekem az egyik legnagyobb problémám az a használatautókkal kapcsolatban, hogy iszonyat mód le vannak lakva. Egy 6-8 éves autó úgy néz ki, mint egy rakás sz@r. A kárpit kiszakadva, tiszta retek, minden letörve, megsértve minden burkolati elem. Nekem fontos lenne az esztétikai megjelenés is. Új autót sajnos (sokszor talán nem is baj) nem tudok venni. Kitől vagy kiktől tudok venni jó állapotú használtautót? Hol érdemes nézegetni?
2021. júl. 16. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet még nem tapasztaltam. Márkaszalonok használtautó kínálatát nézd át. Ezek nagy cégek, nem szórakoznak hibás autókkal; csak olyat vesznek meg, amiről tudják, hogy gond nélkül tovább lehet adni.
2021. júl. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Egy 6-8 éves autó úgy néz ki, mint egy rakás sz@r. A kárpit kiszakadva, tiszta retek, minden letörve, megsértve minden burkolati elem."


Gondolom ez a kínálat legalja hahun, vagy még az alatt Marketplacen.

2021. júl. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Márkaszalonokban próbálkozz mi is ott vettük és 6 éve kifogástalanul működik
2021. júl. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Becsületesnepper, vagy vmi markaszalon
2021. júl. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!