Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan kitől, melyik kereskedé...

Honnan kitől, melyik kereskedésből érdemes használtautót venni?

Figyelt kérdés

2018. febr. 27. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre autentikus választ ne várj. Ahhoz az kellene, hogy minden válaszoló ismerje az összes kereskedőt..ilyennel nem találkozol...pláne itt.
2018. febr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. Minden nepper ad el normális jó állapotú kocsit is, meg ócska szart is,kitúpírozva. Meg kell nézni milyen az állapota és átlátni a kamun.
2018. febr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ilyen rossz a helyzet?
2018. febr. 27. 21:32
 4/8 crudy ***** válasza:

[link]


Ot tudom ajanlani. Nincs szemelyes tapasztalatom de mivel a totalcaron kerszetul mar-mar kozszereplo igy nem teheti meg h mindenkit atbasszon.

2018. febr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy biztos AAA autót kerülni kell. Egyébként meg a midnenféle alja népséget is, ahol cigányfélék alkudoznak veled. Jobb tanács nincs, kell hozzáértőt vinni, átnézni a kocsit. És tudni kell otthagyni még ha neked tetszik is, de valami nem stimmel.
2018. febr. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

dasweltauto.hu, de azon belül csak a garanciális kocsik azok, amelyeket ajánlom.

Apám is és én is itt vásároltunk. Neki nem volt gondja, nekem igen, de szerencsére állták a szavukat kekeckedés nélkül, így simán ment a garanciális ügyintézés.

2018. febr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha márkakereskedéstől veszel, azzal nagyon nem tudsz mellényúlni. Én a Bravát egy számomra tök ismeretlen egri kereskedőtől vettem. Volt ez ezelőtt 170 ezer km-rel. A kopókon kívül egy üzemanyagpumpa volt cserés, semmi más.

A mi falunkban két embertől mernék kocsit venni: az egyik egy nyugdíjas, a másik én vagyok.

2018. márc. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy hozzáértő, akkor vigyél valakit, aki töviről hegyére átnézi a kocsit. Általános tanácsok: ne jelentkezz be előre, mert akkor kiglancolják, bemelegítik a kocsit neked. Álló, hideg kocsinál kezdjétek a vizsgálódást, ne engedd, hogy a kereskedő beindítsa a kocsit. Körbenézés, gumik, lámpák, ülések kopottsága, rozsda. Ezután motortér, ne legyen sok az olaj ott. Hűtővízben nem lehet olajfolt. Az olajszint nem lehet a pálca alatt, mert leeresztik, hogy ne csöpögjön a szimmering. Ezután hideg indítás. AZ olajbetöltő sapkánál nem lehet nagyon nagy kartergáz kifújás, ne kopogjon a motor, ne füstöljön kéket. Ezután menet próba, könnyű kuplung, könnyű váltás, semmi kopogó hang a futóműből. Alátekert kormánynál nem kattoghat a féltengely. A belső állapot legyen szinkronban a km-rel. Hűtés, fűtés, légkondi működjön. Nem rángathat, nem húzhat semerre a kocsi. A fenti tünetek bármelyike ok lehet beleszaladni egy nagy szívásba. ÉS a legfontosabb: minden kereskedő hazudik. Kivétel nélkül. És nagyon magas kezdő árat mond. Alkudj bátran, ha nem megy hagyd a fenébe. A kocsinak legyenek papírjai, tiszta előélete. Más által más kocsiját árulni az gyanús. Ne dőlj be a női sofőr csábszövegnek. Az garantáltan kopott kuplungot, összekörmölt kilincset, apró koccanásokat jelent. Ha egy kereskedő garanciát ad, van normális telephelye és honlapja, akkor kicsit bízhatsz benne. De ne nagyon.
2018. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!