Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 300.000 Km felett tenyleg...

300.000 Km felett tenyleg nagy esélye van motorcserére egy hasznaltautonak, amit Rámsóztak?

Figyelt kérdés
Hellósztok, életem első autóját akarom megvenni, és ilyesztgetnek a kollégák h 300.000 km-t futas alatti kocsit vegyek, mert 300.e km futas felett motorcsere ...az meg drága én meg sóher vagyok nem tudok ennyit fizetni , benzines autoban gondolkodom max fel millát szánok rá és nem km -t szeretnek venni hanem állapotot. Köszönöm . Hogyan tudom elkerülni, hogy én legyek az év balekja? Köszi

#Autó,300.000, motor, benzin, vezérlés, vezermű #Régi autó, öreg rom, biciklim van
2021. júl. 26. 19:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem az első autóm egy első generációs ford focus volt, 17 évesen. 3 év alatt bele raktam 100 ezer kilómétert. 1.6 benzines, olajat nem cseréltem, csak tescosat töltögettem után, hidegen-melegen rúgtam neki, üveghangon, 0 karbantartással. A mai napig megy az az autó, csak anyukám használja, nála 10 helyett 7,7-et eszik csak. Most egy fiatalabb dízel bmw-m van, amire vigyázok, karban tartom, ennek ellenére 300 ezer kilóméternél motor és 4 porlasztó csere.


Ha jót akarsz magadnak, akkor egy 1.6 benzines régi focus örök élet +1 nap! Bármennyi kilóméterrel veheted.

2021. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"legalabbis a félmillas arkategoriakban :D"


A fél millás árkategóriában értelmetlen a futást vizsgálni, mert ott nincs 15-17 évnél fiatalabb autó.

2021. júl. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen fokát is nézegetek ;)
2021. júl. 28. 00:39
 14/14 anonim ***** válasza:
Én diesel-t nem vennék magas óraállással. Télen majd bszik beindulni. A benzinesek elmennek még sokat ha nem füstöl és nem eszi az olajat. Rengeteg autóm volt és azt kell mondjam hogy a 2000-év után gyártottak ebből a szempontból jobban állnak. Valószínűleg a keményebb dugattyúgyűrűknek és modernebb olajoknak köszönhetően. Én azt mondom hogy 300e km felett meg kell vizsgálni az autót és ha nincs gond akkor nyugodtan meg lehet venni. Volt ilyenem is, csipegette az olajat már de vagy tíz évig elmentem vele amikor csak az automata váltó bexart és eladtam.
2021. júl. 29. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!