Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a BMW-ről ?

Figyelt kérdés

Egy 2007-es egyes BMW-ről lenne szó . 120D , 163 lóerős , M47-es motor kóddal . Esztétikailag szép az autó , nagyjából egy éve volt rendbe rakva a futómű , elől hátúl , nem rozsdás , jó felszereltségű , a kuplung , kettős tömegű is volt cserélve. A kérdésem az , hogy első sorban 2500ért megéri-e az autó , másodsorban mit kellene jobban átnéznem rajta . Esetleg mi a véleményetek erről a motorról ? Egyetlen hátrány talán hogy 470.000 KM van benne ami valós és az autónak volt gazdája ezért sem érdekelne annyira a kilóméter .


Szerintetek jó vétel lenne ?



2021. aug. 6. 02:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Én sokallom benne a kilómétert, néznék valami drágábbat de kevesebbet futottat. Én fele ennyi kilóméterrel nem vennék autót, ez rettentő sok.
2021. aug. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A motor az viszonylag megbízható, bár a korral jöhetnek elő gondok.

Rozsda az szinte esélytelen hogy legyen ennél a típusnál.

Ennyi kiéóméter után a futómű az ami kritikus.

2021. aug. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Morzsi007 ***** válasza:
Ne vedd meg. Igaz jól megy a kocsi ezzel a motorral, de problémás, gyenge lánc, meg hát a futómű az elhasználódik, főleg ennyi km-rel és lehet vissza van tekerve🙂
2021. aug. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

2500 mi?2500 euró?Az 800ezer forint ami a leglerúgottabb példány,azt felejtsd el.

Vagy 2,5 millió?Ha annyi akkor már nem olyan rossz,ez már bőven a kínálat teteje viszont hahun ezekben mind 100-200e km van szóval nem értem a kérdést

2021. aug. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha tényleg rendben vannak amiket írtál, és a motornak sincs egészségtelen hangja, ennyi pénzért (1 havi német fizetés?) szerintem megvehető. Csak ne tervezz vele hosszú távra.


Ha bejön valami nagyobb gond vele, leadod bontóba, vagy elviszi valaki alkatrésznek.

2021. aug. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 krwkco ***** válasza:
100%

googlizz rá erre:

bmw M47 engine problems

Egy ilyen sokat futott dízel autónál a legnagyobb kiadás a common rail rendszeren belüli hiba, injektorok, stb. Ezt nem nagyon lehet előre látni, megvizsgálni. A jó gazda is csak annyit tehetett ellene, hogy sosem tankolt rossz minőségű gázolajat.

2021. aug. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kilométerre tekintettel ennyi az ára.

Az ár egy dolog, amit kb két kattintással megad az ember. Lehet venni olcsón jó autót és drágán szart.

Ha alaposan nem vizsgáltatod meg akkor lutri, mindegy hogy a kínálat alja avagy teteje.


Én mindig az aljából vettem, de eddig semmi probléma nem volt a kopó fogyó dolgokon kívül. Egyikbe 40e km, másikba 110 e km. 😮😮😮😮👍😁🤣😂

2021. aug. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nos 2500 euroról lenne szó . A futómű fel volt újítva szinte minden rendben van vele . Egyik autószerelő barátomhoz volt hordva , csak tavaly volt 800.000 ezer forint rá költve. Most lett egy pici lyuk a turbó slagon de a gazdája azt mondta , hogy már eleget költött rá többet nem szeretne . Szóval a futómű új , a váltó is fel lett újítva . A motor nem olajos nem volt tőrve . A kilóméter engem annyira peddig nem befolyásol . Az autót újonnan vásárolták én lennék a második tulaja tehát tudom , hogy a kilóméter reális . Kitudja a 2-300,000re vissza tekert autókba mennyi lehet az igazi érték.Többen is mondták , hogy nyugodtan megvehetem , mentem vele pár kört is szépen tartja magát az autó . Céges autóként egy 6-os golfot használok 1.6 tdi 105 lóerő , dehát ég és főld a külömbség a kettő között .
2021. aug. 6. 13:52
 9/14 Morzsi007 ***** válasza:
Hát így kezdődött a kollégámnál is. Turbo cső csere, aztán gátlócsere, nagynyomású szivattyú, DPF is szarakodott, néha megállt a kocsi. A vége több, mint 1M lett, és utána is voltak problémák, aztán megszabadult tőle. Ebben csak 220E km volt. A másiknak igaz benzines van, az is szarakodik. Szóval, ha van még 1,5M Ft az esetleges előforduló hibákra, akkor vedd meg nyuogdtan. Legyen szerencséd.
2021. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem értem, ráköltött nemrég közel 1M forintot, az a turbócső nincs 20 ezer forint és azt már nem csinálja meg?


Bármikor azt hallom, hogy valaki rengeteget költött valamire majd egy minimális tételt már nem akar rákölteni, mert hogy eleget költött rá, nekem akkor szokott kongani a vészharang és hagyom ott az illetőt.

2021. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!