Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha minden elindulásnál, vagy...

Ha minden elindulásnál, vagy 1esbe visszaváltás után nagyon "zúgatom" a motort az gond?

Figyelt kérdés
Gyakran előfordul velem, hogy ha nem ezt csinálom, akkor meg lefulladok. Ezért inkább kövér gáz, és had brummogjon a motor, csak ne égjek a kereszteződésekben meg a lámpáknál. Ez nagyon káros az autóra nézve, vagy bírnia kell? Egyébként még amikor itthon indulok el, akkor nincs is semmi gond, megy finomabban is, de ha forgalomban vagyok izgulok, mert volt már hogy kellemetlen helyen fulladtam le, azóta inkább nagy gázokat nyomok.

2021. aug. 11. 17:18
 1/9 krwkco ***** válasza:
100%

Jobban kopik a kuplung. Hamarabb kell majd cserélni sok-sok pénzért.

Másnak nem árt.

2021. aug. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb az lenne, ha csak simán megtanulnál normálisan elindulni.
2021. aug. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
a kuplungtárcsát kicsit hamarabb elkoptatod (de ez egyébként is kopóalkatrész), másnak nem lesz baja
2021. aug. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Többet fogyaszt az autód és korábban kell majd kuplungot cserélni.
2021. aug. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kérdés mi az, hogy "zúgatás" meg "kövér gáz".
2021. aug. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#5

[link]

2021. aug. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Na jó ez már lehet tényleg sok :D


OFF:


Amit én tapasztaltam, hogy nagyobb emelkedőkkel nem tudnak mit kezdeni az emberek. Egyszer parkolókhoz kellett emelkedőn felmenni, simán abszolváltam úgy, hogy előttem is araszoltak.


De amit sokan leműveltek az kegyetlen volt. Amikor hallod, hogy a dízelt bőgetik mint állat, vagy lefulladnak és bepánikolnak. Holott csak egy emelkedő. És nem kezdő sofőrök voltak, meg nem függőleges falon kellett felmenni.

2021. aug. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem zavar a felére csökkenő élettartam a kuplung esetében és mások véleménye, akkor nem gond.

De inkább menj el egyszer egy parkolóba és tanulj meg normálisan elindulni!

2021. aug. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A fejed nem szokott zúgni??
2021. aug. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!