Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tehetek ha ezt találtam...

Mit tehetek ha ezt találtam az autó mellett?

Figyelt kérdés
Nyitott garázsban áll az autóm, kertes ház udvarán, ma reggel amikor mentem az autóhoz találtam egy kerék kulcsot a földön az autóm mellett, nem a garázsban hanem az autó előtt kívül. Nem tudom igazából hogy van e ilyenünk itthon, és a súlyából ítélve azt sem gondolom hogy a kutya azt kicipelte volna.
2021. aug. 13. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elakarták lopni a kerekeket csak megzavarta valaki és gyorsan elslisszoltak.
2021. aug. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És mi van ha mégis a kutya akarta lelopni, csak elfáradt mire elvitte odáig?
2021. aug. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ellenőrizd a kerekeket, ablakokat.
2021. aug. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
+katalizátort
2021. aug. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 krwkco ***** válasza:
100%

"Mit tehetek...?"

A minimum, hogy szerelj fel egy mozgásérzékelős lámpát. Ha úgy tudod irányítani, hogy bevilágítson a hálószobába, akkor egyben riasztónak is jó.

2021. aug. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam, hogy mostanában sok helyen "heccből" csak úgy lelazítják a kerék csavarokat. Mindenképp érdemes lenne ellenőrizned. Komoly baleset is lehet belőle.
2021. aug. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 krwkco ***** válasza:
100%
És ha ez keréklopási kisérlet volt, akkor gyorsan kell intézkedned, mert már kinézték a helyet és visszajönnek.
2021. aug. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!