Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lexus RX első autónak?

Lexus RX első autónak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 2 hónapja meglett a jogsim, szeretnék egy saját autót venni (eddig szüleim autóit használtam, van már egy kevés rutinom). Lexus RX 400h-kat nézegettem, 2005-2006 évjárat. Mit kell tudni erről a típusról, megbízhatóak?

2021. aug. 14. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Húzd ki a kezed a biliből.
2021. aug. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ. Leírnád mi a baj a kérdéssel?
2021. aug. 14. 18:24
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy egy gyerek vagy aki álmodozni jár ide. Mint az összes többi.
2021. aug. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem értelek. 15+ éves autók, használtan. Az, hogy 2 hónapja van jogosítványom nem azt jelenti, hogy 12 éves vagyok. De ha nem tudsz hozzászólni, lapozz tovább!
2021. aug. 14. 18:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát attól függ hány WHP-at veszel, de csúnya vége lesz ha kezdőként beleulsz egy 200 lovas kocsiba. Inkább vegyél valami VW-t
2021. aug. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

Nem hogy első autónak, de senkinek sem ajánlott 3M-ért 15 éves luxus terepjárót venni, ez már bőven az a kor, hogy pár havonta be-be szarik rajt valami pár száz ezres tétel.


2 hónap vezetéssel jól írod, tényleg csak kevés (inkább 0) rutinod van.


Azt megkérdezhetem, hogy minek neked ekkora kocsi?

Első autónak én biztos, hogy kompakt kategóriából vennék (astra, golf, focus, auris), egyszerűen hidd el, hiába hiszed azt, hogy mekkora penge sofőr vagy, bizony ha beérsz a városba, szopó lesz egy sima parkolás is ekkora kocsival.

2021. aug. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező én úgy gondolom hogy te már eldöntötték hogy ilyen autót veszel és csak megerősítést kértél inkább ami egyenlőre elmaradt, de tényleg minek ekkora autó ennyiért ami még nem is fiatal.
2021. aug. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lexus IS200-at vegyél, az való neked. 💪💪 És imádni is fogod.
2021. aug. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!