Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW visszahívás ügyintézés?

BMW visszahívás ügyintézés?

Figyelt kérdés

Az én autóm hivatalosan nem érintett visszahívásban, ezt meg is erősítették nekem a Wallisnál. Viszont az autóm bele esik a 2010 és 2017 között gyártottak közé, mikor is előfordulhat az EGR hiba. Ma alacsony hűtőfolyadék-szintet jelzett a kocsim, ebből gyanítom hogy nálam is az EGR készül megadni magát.

Minél előbb meg szeretném ezt oldani, nehogy nekem is kigyulladjon. Valaki közületek esetleg volt már emiatt márkaszervizben? Egy cikkből úgy tudom, hogy "a vélt vagy valós hibák esetén ingyen cserélik az alkatrészt". De nem is ez a lényeg, hanem hogy melyik márkaszervizet ajánlanátok, ha volt tapasztalatotok?

Budapest, Érd, Kecskemét, Pécs, Székesfehérvár esik közel hozzám.



2021. aug. 15. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen BMW-d van, mert ebbe csak bizonyos dízel modellek esnek bele. Az alacsony hűtőfolyadék nem feltétlen az EGR hiba jele..
2021. aug. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

2011/7-es 320d, N47D20C motorral.


Hivatalosan nincs rá visszahívás, ennek ellenére a környéken pár hónapja égett ki egy ugyanezzel a motorral szerelt autó.

2021. aug. 15. 22:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Pedig ezek a motorok hajlamosak kigyulladni.

Vegyél egy 6 kilós porral oltót , hátha szükség lesz rá.

De én nem tudnám elképzelni magam hogy állandóan attól rettegjek hogy kigyullad vagy nem.

2021. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A porral oltó nem megoldás.

Addig kell a szerviz nyakára járni amíg ki nem cserélik.

2021. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a visszahívás csak az F30 ra vonatkozik, E90-re nem. Egyébként köss cascot, persze akkor is kellemetlen ha leég, de nem ér nagy veszteség. Én több márkaszervízbe is bevinném, de nekik alvázszám alapján ki fogja adni, és mivel egy rendszerből dolgoznak, sanszos, hogy a többi is azt fogja mondani, hogy nem.
2021. aug. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 petizacc ***** válasza:
96%

Az a motor ezen kívül is egy kalap szar. Vagy add el, vagy csináltass egy teljeskörű szervízt.

https://www.youtube.com/watch?v=QbRxy51aTf0

2021. aug. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Természetesen ismerem a motort, hamarosan a vezérlés is cserélve lesz.
2021. aug. 16. 06:15
 8/8 A kérdező kommentje:
#5 E90-re is van visszahívás, de azokra azt hiszem csak 2011 elejéig, de hogy miért nem tudni.
2021. aug. 16. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!