Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Suzuki minden tekintetben...

A Suzuki minden tekintetben jobb autó gyártó vajon, mint a Peugeot/ Citroen?

Figyelt kérdés
Nem igazán egy kategória, de mégis? Pro és kontra vélemények?

2021. aug. 22. 08:05
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Na, ezt jól kitargyaltuk, sok hasznos infoval is lettem gazdagabb. Érdekes doooogok ezek.

De azt hallottam, hogy pl a Renault Clio kb mindegyik generációja jó választás, megbízható, népszerű autók "ők" is. Mit gondoltok erről? Vagy az egyes Twingo.

2021. aug. 25. 08:58
 22/30 A kérdező kommentje:

UI nagyon jól néz ki ez az új, második generációs 208-as, a 2008-asbol nekem a régebbi tetszik inkább.

A 2012-ben bemutatott 208-as formavilága szerintem elmaradt az előd, a 207-estol, ami nekem sokáig volt. De ez egyéni vélemény, biztos van, akinek az egyes 208-as tetszik jobban. Van akinek meg egyik sem, a 206-osra esküszik...

2021. aug. 25. 09:03
 23/30 anonim ***** válasza:

Hát én meg pont az ellenkezőjét hallottam. Cliot az vegyen, akinek van ideje szerelgetni, már ha egyáltalán van hozzá szerszáma, mert olyan alkatrészei vannak, ami otthoni szerszámokkal szerelhetetlen. Ezt Clio tulaj mondta, nekem sose volt.

De amúgy ilyen kis autóból meg pláne érdemes swiftek között szétnézni, mert ár/érték arányban nehezen verhetőek. Csak kicsi a csomagterük.

Meg japánok közül a Honda jazz. A régebbieknek elég tojás formája van, de pont emiatt jól pakolható.

És egyszerű mint a faék, szívó benzin, láncos motor, pontos váltó...

2021. aug. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

De mondjuk az is igaz, hogy Magyarországon a városokban elég tré utak vannak, ilyen kis autókat meg általában városi használatra szokta venni.

A japánok meg általánosságban keményebb felfüggesztéseket csinálnak, azt hiszik mindenhol olyan az aszfalt, mint náluk. De mindkét esetben vannak kivételek. Ki kell próbálni, meg sokat olvasgatni tulajdonosok véleményét.

2021. aug. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

...az új swift, amit már Japánban gyártanak, gyárilag 12 centire van leültetve, és a légellenállás miatt egy műanyag lemezzel van borítva alulról az alváz. :D

Szerinted, milyen utakra van tervezve? XD

Tele üli a kis család, átmész egy fekvő rendőrön, annyi is. :D

2021. aug. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
De szerintem a 206-osok meg a C2/C3-asok sem lehetnek rossz gépek, nagyon sokat látok város szerte, elég népszerűek azok is. Lehet, nem is rosszabbak, mint egy (azonos évjáratú) Yaris, Jazz, Swift?
2021. aug. 27. 10:25
 27/30 anonim ***** válasza:
Mint írtam én is, tulajtól függ. De 15-20 éves kocsiknál már nem az emblémát kell nézni, hanem a valós állapotot. Sokszor jobb választás egy francia. Japán autók többsége borzalmas állapotban van.
2021. aug. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Megbízhatóság szempontjából, ebbe most futottam bele:

[link]

2021. aug. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

28 Az abban a megbízhatósági statisztikában ha a suzuki 92 akkor a citroen 0.

Nem egy dimenzió. Nekem volt mindkettőből 2. Nem lehet összehasonlítani. Nekem nem robbant le

sem a 300.000-et futott swiftem, sem az újonnan vett az eddigi 100.000 km alatt.

Az ójonnan vett citrom először 30.000 km-nél kérdzkedett trélerre.

2021. szept. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Éppen a japcsi, francia autókkal szívtam legtöbbet. Nehéz javítani és költséges is. A fiat pedig nem mind jó. A skodát viszont nagyon szeretem, bár most seatom van, biztos e kettő között döntenék most is.
2021. szept. 2. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!