Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chevrolet Lacetti vagy Mazda...

Chevrolet Lacetti vagy Mazda 3 rohadósabb?

Figyelt kérdés
Állítólag ezek a Daewoo "származékok" még jobban rohadnak, még a Mazdáktól is jobban. Mi igaz ebből? 2006-ból kb.
2021. aug. 27. 02:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egykutya.. De talán a mazda.
2021. aug. 27. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

A mazdát nehéz ilyen téren überelni.

Daewoo származékot én meg akkor vennék, ha már csak a szamár van.

Más variáció nincs?

2021. aug. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pusztán csak érdeklődés, mert mindenhol szidják a Mazdákat, már-már szenzációhajhász szinten, közben láttam olyan borzalmas állapotú Lacetti, Tacumát, amik ugyebár egyidősek a Mazda 3-assal.
2021. aug. 27. 16:39
 4/6 Barnabas333 ***** válasza:
A 11éves Lacettinken egy gramm rozsda se volt... Nem tudom milyen származékról írsz, de opelhez van köze tudtommal...
2021. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát, régebben a Chevi Daewoo volt, így értettem.
2021. aug. 28. 22:42
 6/6 Barnabas333 ***** válasza:
Ja és három Mazdám volt, azok iszonyat rohadtak... Itt az idézet daewohoz. ,."Teljesen új modellt először 1986-ban vezetett be a cég, a Magyarországon Racer néven ismert LeMans képében. Ez az Opel Kadett E-n alapult és három-, valamint ötajtós ferde hátú és négyajtós szedán karosszériával készült. A kocsi csaknem a világ minden részére eljutott, "
2021. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!