Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Guminyomással most mi probléma...

Guminyomással most mi probléma lehet?Lehet vele biztonságodan menni, mert holnap még be kellene mennem?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam guminyomás ellenőrzésen, kb egy hónapja. Utazás előtt. Most két hete parkolt a kocsi. Nem mentem vele. Ma munkába és folyamatosan égett a guminyomás ellenőrző sárga felkiáltójel a műszerfalon. Hazafelé is egy darabig, majd felúton eltűnt. Ilyenkor mi a teendő? Ma elmentem oda, ahol megvizsgálnák, de pont zárva volt. Esetleg lehet gondom, ha holnap ismét elmegyek vele?


Én nem látom, hogy lapos a kerék. Kanyarban picit húz a kormány, de ennyi. Holnap tervezem, hogy előbb lépek le, hogy ott legyen a tag, aki megnézni. Köszönöm a válaszokat.



2021. aug. 30. 16:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
-dm
2021. aug. 31. 13:03
 12/12 anonim ***** válasza:

Azt sem tudod, hogy mennyi az előírt nyomás, mert nem találod sehol. Ez alapján azt sem tudod milyen nyomásra van kalibrálva a szenzor.

De biztos a szenzor rossz.

2021. aug. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!