Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utángyártott kipufogóban...

Utángyártott kipufogóban milyen márkát érdemes venni ami hasonlóan masszív mint az eredeti?

Figyelt kérdés
Már két autómon is cseréltem kipofogódobokat, és a mostanin is szerintem időszerű lene, de az a bajom, hogy hiába teszek rá újat, mikor az utángyártottakból kispórolják az anyagot, és a hang nem csak a csövön jön ki, de maga a dob anyaga is vékony, ez miatt rezeg a burkolata, és jön a dübörgés a kocsi alól, meg persze be az utastérbe is. Ha jól emlékszem, akkor úgy olvastam, hogy a gyáriak dupla lemezburkolattal vannak. Esetleg érdemes lehet egy plusz lemezréteget ráhegeszteni? De olyanra is gondoltam, hogy 2-3 ponton átbökni az új dobot, ahol nem megy benne a cső (régin meg lehetne nézni hogy van), és oda átmenőbe vékony gömbvasat hegeszteni, hogy ez megfogja a lemez rezgését.
2021. szept. 1. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Az Akrapovic egész tűrhető minőségű.
2021. szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
+1 az Akra-ra
2021. szept. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az abibi, hogy tudtommal ez márka iszonyat drága, valószínűleg többe is lenne mintha bemennék egy márkakereskedésbe és rendelnék gyárit, már ha kapni. De még snnál is amrnnyit a kocsi ér. Másik dolog, hogy nekem egy 20 éves Octaviára kell, és nem is szánnék rá egy vagyon meg Skodára nem is kapható náluk. De azért köszi az ajánlást.
2021. szept. 1. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!