Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Néztétek már be használt...

Néztétek már be használt motor vásárlásával?

Figyelt kérdés
Nem az autó motorjára, hanem a két kerekű motorra gondolok

2021. szept. 3. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, engem átvertek mint a sz.rt. Első motorom volt, nulla tapasztalattal. Szép volt kívül, jó áron adták, megvettem. Eszméletlen rossz volt, minden héten volt valami bajom vele, fél év után sikerült túladnom rajta.
2021. szept. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Első motoromnak a váltója volt szar. Másodiknál valszeg semmi kopóalkazrészt nem cseréltek isten tudja mióta, szelephézag akkora volt, mint a sarki k&va lábaköze, forrasztva volt az utaslábtartó, ami 1 év után letört, amikor az utasom felszállt épp. A motor ára 480 ezer volt, kb 400at költöttem rá 1 év alatt. Utána egy 1 milliós motort vettem, de még ez volt a legnormálisabb, ennél már nem mondanám hogy benéztem, természetes dolgokat kellett idő alatt cserélni, illetve most 100 ezer km-nél egy kisebb motorfelújítás (300 ezer ft szervizköltség).

Elegem lett a hazai szerencsejátékszerű használtpiacból.

Vettem egy új Hondát, ennek 4500 km-nél kezdett folyni az olaj az egyik tömítés mentén és a kereskedéssel se vagyok elégedett. Szar itt minden.

2021. szept. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!