Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 800e-ig milyen automata...

800e-ig milyen automata váltós autót érdemes venni?

Figyelt kérdés

Nyilván kell rá költeni, de minél kevesebbet keljen és ne hagyjon az út szélén.

Meguntam a kuplungozgatást a dugókban.


Gondolkoztam Swiften, de annak csak 3 fokozatú váltója elég hangos lehet városon kívül.


2021. szept. 7. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Amit a felújításra szánnál, miért nem adod hozzá a vételárhoz? Jobban jársz, ha beszarik a váltó (márpedig ennyiért nagy esély van rá) az alsó hangon is 300 de inkább több. És ez csak a váltó.
2021. szept. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ha megveszem 1.1-ért ahogy te mondod és ugyanúgy váltót kell felújítani? Akkor mivel lettem előrébb? :)
2021. szept. 7. 13:40
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Minek teszed fel a nyamvadt kérdéseidet ha nem tetszik a kapott, teljesen releváns válasz?


Amúgy ott van hahu, írd be hogy 800k-ig, automata váltó, válaszd ki az egyéb paramétereket aztán lehet szemezgetni az ipari hulladékok között.

Ami működőképes a találatok között, az 90es évek közepéből való, ami fiatalabb az meg valami nyűggel rendelkezik/régóta áll/nincs vizsga stb.

2021. szept. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#2 Mondjuk jogos, 1.1 misiért olyat nem kapsz ami hibátlan, 800k-ért meg pláne nem.
2021. szept. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nehogy azt hidd, hogy annyira hangos a 3 fokozatú váltó, teljesen élhető


vezettem régi golfot 3 fokozatúval, n

meg Lupot 4 fokozatú bolygóművessel (ezt azért írom, mert a 3L-ben fos robotváltó van), és teljesen élhető


asszonynak 400ért vettem automata Lupot klímával, kb 200at költöttünk rá 3 év alatt, a váltóhoz nyúlni se kellett

2021. szept. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

800ezerért már szerintem kapsz kettes Swiftet automata váltóval.

Azokból, ha jól tudom van automata (hidraulikus nyomatékváltö), és robotozált váltóval szerelt is.

A robotozáltat kerülném, az automatát meg a vásárlás előtt le kell tesztelni, nem törvényszerű, hogy hibás legyen a váltója.

Az viszont mindenképpen jó, ha bem költöd el az összes pénzed, ha nem.muszáj, de azért ne arra törekedj, hogy olcsóbban veszel egy rossz állapotban lévőt.

Suzukiból még esetleg lehet Liana, Wagon R, Ignis - azokból is készült automata.

Toyota Yaris (ne robotizált legyen)

Ennyiből ezért ne akarj közép, vagy felső kategóriás autót venni, mert azoknál pl a váltó felújítás költsége a vételárat is meghaladhatja rossz esetben.

2021. szept. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem akarok minőségi autót, hisz mint mondtam városi szaladgálós,munkába járós,bevásárolni járós kocsi lenne. Csomagtartónak se kell nagynak lenni hisz, akkor még mindig tudok a hátsó ülésre illetve lábhelyhez pakolni.

#3-ra nem is reagálok szerintem értelmetlen. :)

A többieknek köszi.

Nekem is volt 3 fokozatú Swiftem, csak pár éve összetörték (belém jöttek hátulról és beletoltak az elöttem lévőbe)

A hangost úgy értettem, hogy autópályán lenne az. (1-1.5 havonta haza járok vidékre)

De akkor max 110-el megyek ott talán még élhető 1.5 órán át.

2021. szept. 7. 16:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Én magamnak tuti Dodge/Chrysler Neont vennék ennyiért. A váltója a kőkorszakból való, de bontott váltók is vannak 50k-ért. Bontott alkatrészek vannak bőven, szervizcuccok is és nem is drága. 2 literes szopóbenya, nincs változó szelep vezérlés, se közvetlen befecskendezés, csak a faék motor. Cserébe eszik, de lpg-vel simán vállalható.

Légzsák, klima, abs. 800k alatt ezerszer élhetőbb mint egy corsa méretű konzervdoboz.

2021. szept. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
CVT-váltóműves, viszonylag jó állapotú kisautót. [link]
2021. szept. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!