Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen specifikus dolgot kell...

Adam1c1 kérdése:

Milyen specifikus dolgot kell tudnom az autó típusán kívül, vezérműszíj szett, illetve motorolaj vásárlásához ?

Figyelt kérdés

Renault Megane II Limousine {sedan}(2008)1.4 16v

Ez a típus tudomásom szerint 2006-tól kapott valamiféle frissítést, szóval gondolom apróbb dolgok változhattak a motoron is, ami ilyenkor fontos lehet. Esetleg motor verziószámot illik ismerni, vagy létezik ilyen ? hol találom ?



2021. szept. 9. 06:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Motorkód, alvázszám célszerű lehet. Úgy kisebb eséllyel csúszik majd hiba a rendszerbe.
2021. szept. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Autoalkatrészes web áruház motorkód alapján fog tudni nekem szűrni a találatok között ?
2021. szept. 9. 06:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Megnézed a kiválasztott webshop-ban és kész.

Általában motorkód alapján be lehet azonosítani.

A motorkód a forgalmiban is benne van.

De ha ennyire vakon vagy, akkor bízd a szerelődre az alkatrészbeszerzést.

2021. szept. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy valóban ezeket mind be lehet állítani a webáruházban, de miután megvan, még mindig felkínálja a láncot, és a szíjat is, mint lehetőség, ami elég érdekes. Szerelő amikor ránézett egy percre a motorra, azt mondta, hogy láncos, de a Google szerint ez benzines motornál, pláne ilyen kis teljesítményűnél képtelenség. Szóval lehet hogy nem csak én, hanem a szerelő is vakon van. Hát majd megemelem azt a motorháztetőt én is.
2021. szept. 9. 07:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd normális szerelőhöz inkább a mostani helyett
2021. szept. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Abban szíjas motor van. Keress másik webáruházat mert nem jól működik a keresője, vagy nem jól állítottad be az adatokat.

Egyébként a motor teljesítménye nem befolyásolja, a vezérlés típusát.

Pl. az 1.0 Opel motor láncos.

2021. szept. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor ez is lehet láncos. gyártották vagy hat évig a típust. sokminden változhatott. Na mindegy, mert megnézem. köszönöm a válaszokat.
2021. szept. 9. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!