Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autot ajanlanatok?

Milyen autot ajanlanatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hasznalt autot keszulunk venni a parommal az alabbi kriteriumok alapjan:

-A keret kb 2.5 millio

-Fontos, hogy kezdo sofornek egyszeru legyen hasznalni

-Ha lehet, automata valtoval, de ha minden mas klappol, ettol el tudnank tekinteni

-Legyen biztonsagos

-A merete nem meghatarozo- itt arra gondolok, hogy pl nem kifejezetten csaladi autot keresunk.

-Nagyobb tavok megtetelere is alkalmas

-Benzines legyen


Igazabol teljesen zoldfulu vagyok a temaban, ezert is fordulok hozzatok. Barmilyen tippet, tanacsot szivesen veszek, nagyon halas lennek, ha tudnatok segiteni. : )


2021. szept. 12. 22:46
1 2
 1/12 Beviz Elek ***** válasza:
93%
Én valamelyik Toyota hybridet nézném 1.8 HSD hajtással, Prius P3, Auris vagy Lexus CT200h. Ha kell a bugi akkor Honda CRZ
2021. szept. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Automatában egyértelműen hibrid Toyota, Honda a legtartósabb.

Kézi váltósból pedig:

Nissan juke, qashqai 1.6 benzines nagyon tartós és mondhatni karbantartásmentes motor. Olaj, legszűrő, néha gyertya és ennyi. Vígan elszalad 500e kmt vagy többet. Ráadásul láncos.

Ha kisebb kell akkor golf 5, 6 jetta 1.6 102 le benzinest ajánlom. Szintén nagyon tartós motor.

Ha erősebb kell astra h, j 1.6, 1.8 z16xer vagy z18xer motorral a tuti.

2021. szept. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Ford Focus 1.6 benzin. A legjobb motor a Focusokba.
2021. szept. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A motor nem rossz benne valóban, viszont a kasztni a mk2 focusoknál nagyon rozsdásodós. Mk3 talán már jobb, de abban már komplikáltabb 1.6 van.
2021. szept. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat mindenkinek! : )
2021. szept. 13. 11:16
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Én pont ennyiért vettem Ford Focus-t, nagyon meg vagyok vele elégedve.
2021. szept. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
6# én meg egy 2010-es 1.25 82 le-s Fiesta-t, én is szintén nagyon meg vagyok vele elégedve.
2021. szept. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nektek is köszönöm a infot: )

Mennyi ideje van meg nektek az autó egyébként? És ez alatt az idő alatt szükség volt szervizelésre?


Lenne még egy kérdésem, esetleg van valakinek tapasztalata Hyundai Solaris-szal kapcsolatban?

2021. szept. 15. 14:36
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

1 éve van meg, most volt nagy vizsgálaton, a világon semmi baja nincsen, golyóálló de nem 10 évente kell átnézni mert akkor nyilván nagyon drága lesz a muri.

Gumikat cseréltem évszaknak megfelelően + forgó/kopó alkatrészek (pl. fék)

2021. szept. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hyundai nagyon megbízható autókat gyárt. Nem véletlen vesznek egyre többen Hyundai/kia autókat. Viszont amit te írsz nem épp elterjedt nálunk. Ha ilyen méretűt szeretnél, akkor inkább hyundai i40 ezt már lehet kapni itthon is és kb ugyan úgy néz ki.
2021. szept. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!