Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nálunk nem volt semmi baja az...

Nálunk nem volt semmi baja az autónak, ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Gyors segítséget szeretnék kérni, van egy nagyon jó barátunk, egy idős osztrák férfi.

Pár napja lett eladva az autója, aminek télleg semmi gondja nem volt, mert mindig ha volt is valami az egyszerre meg lett csináltatva. Erre mindig ügyelt.

Most viszont vissza akarják hozni az autót mert hogy mindig el tűnik belőle a víz, folyamatosan utánna kell tölteni.

Még egyszer mondom, soha semmi ilyen probléma nem volt az autóval, ha lett is volna akkor meg lett volna csináltatva.

Mi a teendő ilyen esetben??

Kicsit furcsa az egész történet, a lelkiismeretünk meg tiszta!

Hozzá teszem, nem vagyok rasszista de cigányok vitték el az autót. Előre is köszönöm


2021. szept. 15. 09:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ja régi trükk ez. Csoda hogy csak vízfolyás mondták és nem azt hogy a fél kocsi szar xd
2021. szept. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Hozzátok vissza tesó, a fele pénzt visszaadom.
2021. szept. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond. Hozzák az aláírt szakértői véleményt, ami bizonyítja, hogy a hiba már vásárláskor fennállt. Addig nem kell vele foglalkozni.
2021. szept. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 krwkco ***** válasza:
51%
Ezek a tanácsok csak akkor etikusak, ha a kérdező biztos benne, hogy az autó előzőleg nem fogyasztotta a vizet. De mivel nem a sajátja, esetleg nem közlekedett vele. Ezért kérdeztem meg ezt a 4-es hozzászólásban.
2021. szept. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Bocsánat, csak volt dolgom ezért nem válaszoltam.

Az autóval többször ment a párom, mert rendszeresen meg kérte őt hogy vigye el vásárolni, ügyeket intézni és stb..

99,9% hogy az autónak télleg nem volt semmi baja, erre a nyakamat tenném..

Tudom és láttam mindig hogy mennyi pénzt fizetett ki a javításra mert ha egy pici baja is volt az autónak,egyszerre csináltatta is meg.. Ez azért rossz mert ilyen helyzetben elég nehéz ezt be bizonyítani

.. 😐😐😐🤷‍♀️

2021. szept. 15. 15:49
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ez azért rossz mert ilyen helyzetben elég nehéz ezt be bizonyítani"

ezt szerencsére nem neked kell, hanem a tesóknak, akik le akarnak húzni

2021. szept. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Na most hívtak, elmondtam nekik hogy rajtuk a bizonyítás terhe, meg hozzanak szakértői véleményt és bizonyítsák be hogy a hiba már akkor is fent állt.

Azt mondta oké, akkor majd találkozunk..

2021. szept. 15. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!