Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi okozhatja a problemat?...

Mi okozhatja a problemat? Mitol csikoroghat a bal hatso kerekem?

Figyelt kérdés
Nem reg kapott a hátsó tengely uj feklemezt, meg a fogo reszt. Viszont azota elkezdett hatul csikorogni. Fekezesnel semmi csikorgas, akkor kezd el csikorogni ha mar hosszabb ideje megyek vele. Mi lehet az oka?
2021. szept. 18. 14:40
 1/6 A kérdező kommentje:

Hopp lemaradt,

Audi A3, 2013as. Sportback TDI 2.0

2021. szept. 18. 14:41
 2/6 anonim ***** válasza:
Fékbetétet ellenőrizd. Ilyen csikorgás ezekkel a tünetekkel akkor szokott lenni ha kopott az egyik fékbetét annyira hogy már a benne lévő fémlemez kilóg a betétből és beleér a tárcsába ezzel jelezve hogy nem ártana mielőbb cserélni a betétet. Nagyon sok autónál ez a fékkopás jelző.
2021. szept. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsi arra gondoltam. A fekbetetek, meg az a lemez is uj. Pontosan júniusban kerultek fel.
2021. szept. 18. 16:10
 4/6 anonim ***** válasza:
fogj egy csavarhúzót és a féktárcsa mögötti porvédő lemezt nyomkod meg kicsit; lehet ez ér hozzá a féktárcsához (nagyon ijesztő hangot tud adni)
2021. szept. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem fékezéskor csikorog pedig pár hónapja cserélték. visszavittem azt mondta a szerelő túl sok fékpor kerül be, nem fékezek sokat, így nem tud onnan kiégni, ezért lerakódik. és tényleg, amióta többet és nagyobbakat fékezek nem csikorog.
2021. szept. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom mind a kettőtok tanácsát. Hatha.
2021. szept. 19. 14:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!