Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha jövő év április végéig van...

Ha jövő év április végéig van határidőm letenni a forgalmi vizsgát (B.kat)még beleférek a határidőbe vagy hagyjam az egészet és kezdjem elölről az autós iskolát?

Figyelt kérdés
Holnap folytatom újra a vezetést és eddig levezettem 18 órát a kötelezőkből.
2021. szept. 23. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Simán meg lesz addig. Én 2 hónap alatt vezettem le 30 órát, és elsőre meg lett a forgalmi. Hülyeség lenne újrakezdened, április végéig simán meg lesz.
2021. szept. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még idén simán meglehet akár egy bukással is, ha nem kell túl sok pótóra.
2021. szept. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Simán meglesz, de ez tőled és az oktatódtól is függ.


Én befürödtem a 2 évvel, de sokáig én magam szüneteltettem, mert államvizsgára készültem, felvételiztem, munkát kerestem, stb. Valamint az első oktatóm félórás órákat adott (50 perc áráért), kevés időpontot kaptam tőle, és sokszor 20 perccel a vezetés előtt mondott le, hogy bocs, mégse. Sajnos túl későn váltottam. A 2. oktatóm ég és föld vele szemben, ő egy becsületes ember, vele a kötelező óraszám olyan 2-3 hónap alatt megvan. Viszont sajnos a vizsgát már csak egyszer tudtam vele megpróbálni, rástresszeltem.


Egy szó, mint száz: egy normális oktatóval 3 hónap alatt megvan a kötelező óraszám, szóval ha többször buksz is, akkor is van esélyed félév alatt végezni.

2021. szept. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!