Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fél millió forintból milyen...

Fél millió forintból milyen viszonylag jól gyorsuló, keveset fogyasztó, megbízható, viszonylag biztonságos, nagyobb méretű(4 ember (kényelmesen) elférjen benne), olcsó(ennyiért jó állapotú) autót lehet kapni?

Figyelt kérdés
2021. szept. 28. 10:11
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
100%
ez 500eft [link] keveset fogyasztó az talán megvan , megbízható volt valamikor régen, biztonságos volt 2002ben a konkurencia tudását hozta , nagyobb méretű(4 ember elférjen benne) igen 4 ember elfér benne
2021. szept. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
77%

Én cipővel vagyok így :( 47-es a lábam, úgyhogy sose úgy vettem cipőt (gyerekkorom után), hogy melyik tetszik, melyiket szeretném, hanem a dobozokat néztem, hogy melyikből van 47-es, aztán aközül a 4 pár cipő közül választottam.



Na, valami ilyesmi a te szituációd is, csak kocsikra vetítve.


(Szerencsére már sok éve olyan helyzetben vagyok, hogy tudok olyan boltokba menni, ahol szinte mindegyikből van 47-es.)

2021. szept. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
0%

#10


nem kell dolgozni tipik magyar fizetésért. 300-350k alatt nem mozdultam meg életemben sem, mert tettem érte. 500k, ha egy év összespórolni akkor valamit nagyon elkúrtál az életedben.

2021. szept. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
84%

10-es

Mert csak az 500.000 autó meg a 40 milliós Bentley létezik. Köztes pont nincs mi?

2021. szept. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
16%
Én is azt mondom, ha egy év alatt tudsz 500-at félrerakni akkor ne döntsd romba magad anyagilag azzal, hogy autót veszel. Egy kocsi fenntartása nagyon minimum 60ezer havonta, ha nagy mákod van.
2021. szept. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
38%

Ez a sok bicskanyitogató pökhendi f.szomjankó aki itt van, a tipikus kretének, akik félreraknak 1/1.5 misit valami sz.rra, a kereskedő meg úgy veri át őket, hogy fél évig ezeken röhög.

"ha egy év összespórolni akkor valamit nagyon elkúrtál az életedben."


És ahhoz teneked mi közöd te kivagyi kis fsz, hogy ki mit végzett el, és milyen szakmája van, mennyi fizetéssel, te nagyonhülye.

Empátia, érzelmi intelligencia meg annyid van, mint egy utolsó tirpákfalvi tuskónak.


Kérdező:


G astrák simán, Megane 2 pl, meg azért van igencsak jópár ketyere 100 ló feletti motorokkal.


Az ilyen életviteli tanácsadó kis pcsöknek meg üzenem, még 150-ből is lehet üzembiztosabb autót venni, mint egynémely 1.5 milliós szrt.

Csak mondjuk érteni is kéne hozzá, nem csak: másfélmijjió...

2021. szept. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
37%
#26: eddig a te hozzaszólásod volt a legvállalhatatlanabb, nyertél :)
2021. szept. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
73%

Szia!


Én szerintem ha havi 40 ezret félre tudsz tenni az már nagyon jó :) Gondolj bele, hogy egy kezdő tanári bér ~190.000 forint és abból simán fizetnek emberek albérletet, nevelnek gyereket és tartanak fenn mellette autót.


Én amit nézegetnék az a VW Polo Classic 1.4-es motorral. Tök jól pakolható, 4 felnőtt elfér benne és 300.000Ft-tól már kapsz légzsákosat elektromos ablakkal. :) Nyilván az 1.4-es motor nem a legjobb de kellőképpen viszi azt a kasztnit is különösebb gyermekbetegségei nincsenek is. Szerintem ha havi 1000 kilométer futással számolunk akkor 27 ezer forintot fogsz benzinre fizetni havonta. Ha 40 ezer forintod van akkor évi 156 ezer forint jut az autó fenntartására. (Ha rozsda és lakkhiba mentes autót veszel simán jó lehet). Féltengelycsukló, futóműalkatrész, gumi nem olyan brutális tétel ezeknél. Még egy hengerfejezés is megáll 50 ezer forintba amiből 40 ezer a síkolás.


Bocsánat, hogy értelmesen mertem válaszolni.

2021. szept. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
Ha az elvárásokból leadsz kettőt vagy hármat akkor talán lehet,így viszont biztos nem
2021. szept. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:

26/29 anonim ***** válasza:

G astra az aztán nagyon megfelel a kritériumoknak

2021. szept. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!