Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell egy autót szervize...

Hogyan kell egy autót szervizeltetni?

Figyelt kérdés

Eleinte minden autómmal márkaszervizbe mentem. Ott olajcsere után kihúztam a nívópálcát és fekete volt az olaj. Erre mindig az volt a válasz, hogy dizeles autónál elég leállni az emelőről,hogy fekete legyen. Fura fejeket vágták, amikor megkérdeztem, hogy ebből a típusból gyártották dízelt? (Ez az autó dízel?) Skoda és Suzuki

Azóta "sütni" műhelybe járok, de most vagyok negyedszer ugyan azzal a hibával. (Neves műhely)



2021. szept. 28. 16:05
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nme értem hogy mit akarsz.
2021. szept. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tényleg, mi a kérdés?
2021. szept. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
81%
Meg is nyaltad a nívópálcát? Valami hiba van a szoftveredben.
2021. szept. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Kérdésem az, hogyan kell egy autót szervizeltetni úgy, hogy meg is csinálják az elvállalt munkát
2021. szept. 28. 16:35
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Mármint nem tudod a saját autódról, hogy dízel-e?
2021. szept. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Én tudom hogy nem dízeles az autóm, azonban ahányszor próbálkoztam márkaszervizben minden esetben megpróbáltak megetetni. Azért hangsúlyoztam ki hogy a márkaszervizek is mindig átvernek, mert bármilyen szervizelési gondra itt a sztenderd válasz az, vidd márkaszervizbe
2021. szept. 28. 16:43
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Érti bárki mi a jó büdös @t akar kérdezni?
2021. szept. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

"úgy, hogy meg is csinálják az elvállalt munkát"

Úgy hogy olyan szerelőhöz viszem az autót aki megcsinálja.

2021. szept. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Hát őszinte leszek, nekem nagyon erős a gyanúm, hogy tényleg te vagy a problémás láncszem és tényleg nem tudod milyen autód van. 90%-ra tippelem, hogy dízeled van. Szimplán azért, mert nem létezik olyan szerelő a világon, aki képes lenne ekkorát hazudni. Ha az ember hazudni akar, akkor nem fog egy olyan hazugságot kitalálni, amit 100-ból 99 ember, köztük full laikusok is, azonnal levágnak. Ez f*szság. Ha én akarnél ilyennel csalni és hazudni róla, elkezdenék ódákat zengeni, hogy "ó hát a blokk falain mindig marad olaj, soha nem csöpög le teljesen és ez keveredik az új benzinnel, satöbbi satöbbi satöbbi". És még csak nem is nagyon hazudnék vele, mert tényleg nem csöpög ki soha patyolat tisztára, pont ezért lesz a dízelmotorokban a friss olaj 5 másodperc után korom fekete.


És még egy ok miatt hiszem ezt: benzines autónál nagyon ritka az, hogy fekete legyen az olaj. Tételezzük fel, nem cserélte le a szerelő az olajat. Na de a régi olaj sem lenne szabad, hogy fekete legyen egy benzinesnél. Lehet sötétebb, lehet sötét barna. De ha fekete egy benzinmotor olaja, akkor vagy háromszor többet futottak vele a kelleténél, vagy mocskosul szar állapotban van. Márpedig te új autóról beszélsz, tehát az utóbbi opció kizárva. Szóval vagy 60 ezrenként akarsz olajat cserélni, vagy tényleg dízeled van. És még mindig ez utóbbira szavazok.

2021. szept. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
*keveredik az új olajjal
2021. szept. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!