Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo 147 vélemény,...

Alfa Romeo 147 vélemény, tapasztalatok? Mennyire olcsó a fenntarthatósága? Szervizeltetése? Illetve 18 vagyok és első kocsim lenne, mennyire éri meg? 500-900ezer forintig gondolkodok, nyugodtan javasolhattok ebben az árban más autót!

Figyelt kérdés

#Alfa Romeo #alfa #alfaroemo147
2018. dec. 21. 09:14
 1/5 D. Brasco ***** válasza:

Röviden összefoglalva 18évesen első autonak bármit vegyél csak ezt ne!

Hogy miert arra a masik 3millio ilyen 147-es alfas kerdesnel megtalalod a valaszt,nem fogom sokadjára is leírni!

Ha ennyire olasz kell vegyel grande puntot,fényévekkel jobb a 147-esetől

2018. dec. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben járok. Valami fiatalos, férfias autót keresek hasonló árban, és nekem is nagyon tetszik az Alfa Romeo 147 1.6 twin spark.

[link]


Azt olvastam róla, hogy sokat fogyaszt, és hiba esetén kicsit drága hozzá az alkatrész.

Ezen kívül még a 4-es Golf és Fiat Punto tetszik. Nem tudom melyik legyen.

2018. dec. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy már írták, rengeteg kérdés-válasz van az Alfa147-röl, használni kell a keresőt.

Akinél az a fontos kérdés, hogy mennyibe kerül, annak nem való az Alfa.

Főleg nem a kínálat alján lévők.

2018. dec. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4-es Golf, meg 147 Alfa. Stílusban nem sok közük van egymáshoz. Nekem tetszenek az Alfák, de első kocsinak nem vennék, az tuti.
2018. dec. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Gondolom leírom az én véleményemet is, hisz sokan előítéletesek az AR-val.

Én 19éves vagyok, szeptember 6-án vásároltam meg a 13éves 147esemet. Lassan 4 hónap alatt 10,000km-t tettem az autóba. Össz hiba ami előjött a kocsin az egy jobb hátsó ABS jeladó cserélés volt egy eléggé nagy kátyú miatt(25ezer ft). Akkor vegyél csak 147est ha nem sajnálod a pénzt az autóra, ha bármi baja van, nem lehet húzni megkell csinálni. Nem mindegy milyen olajat teszel bele, érzékeny rá az autó. Eletronikára is nagyon figyelni kell nála. Ha erre esik a választásod mindenképp olyan emberrel menj el megnézni aki ténylegesen ért hozzá, mert alfáknál nagyon könnyen belelehet futni szar autókba. Ha van rá lehetőséged alfástól vegyél autót és ne kereskedésből. Bármi kérdésed van privátban elérsz.

2018. dec. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!