Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most kezdtem el vezetni, de...

Most kezdtem el vezetni, de nem megy valami fényesen, nagyon szomorú vagyok. Ti rögtön ráéreztetek?

Figyelt kérdés

3. órán vagyok túl. Nem tudom mihez mérni magam, már a második órán

is pici forgalomban voltunk, és sok szituációtól megijedtem.

Mennyire kéne már jónak lennem 3. óra után? Mennyire férnek bele még bakik? Néhány ismerősömnek meséltem, és azt mondták már az első óra után ráéreztek :(

Nem vagyok botrányosan rossz, de nyilván nem megy tökéletesen. Kicsit elment most a kedvem meg az önbizalmam, leginkább azért mert nem tudom, hogy most hova rakjam a képességeimet.


2021. szept. 29. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond, majd belejössz.
2021. szept. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Jaj ne menjen el a kedved!😊 nem, egyáltalán nem érez mindenki rá 1-2 alkalom után és ez teljesen rendben van. Próbálj meg ne ezen görcsölni mert a stressz csak eltereli a figyelmed, rosszul hat a reakcióidődre stb… nem egy nehéz dolog, menni fog az!:)
2021. szept. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
66%
Hát sajna velem ordítoztak is, meg rácsapdosott a kezemre az oktató.
2021. szept. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Én már rég tanultam vezetni, de akkoriban úgy volt, hogy rutinvizsga nélkül nem mehettél ki forgalomba. Ezt megváltoztatták azóta?
2021. szept. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
én tavaly végeztem a jogsival, az elméleti KRESZ vizsga elsőre sikerült, de gyakorlati része.. hát igen, 30óra volt a kötelező ha jól emlékszem, egész életembe nem érdekeltek az autók, 0 tudással kezdtem, és végén 60óra lett belőle, dupla annyi, nekem se ment, egyáltalán nem, annyira nem hogy kb 4-6 óra körül mentünk először forgalomba, nem mert kivinni az oktató mert folyton lefullasztottam a kocsit, végül egyszer egy dugóból megtanultam 'rendesen elindulni' de még úgy is baromi sok hülyeséget csináltam, második alkalomra lett meg a forgalmi, szóval igazából nem kell tartani attól hogy ha szarul megy, majd bele jössz, nekem is már azóta tök jól megy
2021. szept. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt megváltoztatták azóta?"

Hát 1986-ban már nem volt ilyen.

Rutin pályán kétszer voltam, vizsga előtti napon és a vizsgán.

2021. szept. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokat gyakoroltam, ez lehet hülyén hangzik de még álló autóban is, meg lefekvés előtt az ágyban gondolatban, mert hasonlóan voltam, mint te. Aztán egyszer csak ment, egy idő után úgy ráéreztem kb 15.óra után.
2021. szept. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más. Én 4. órán mikor vezettem, a többiek kérdezték, hogy már vizsgázni megyek-e. Tehát nem ez az általános. De sokat segített, hogy előtte éveket motoroztam már. Emiatt nem stresszeltem a forgalomban.
2021. szept. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!