Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok az ikonikus...

Mit gondoltok az ikonikus amcsi autókról?

Figyelt kérdés
Szóval egyszer az egyik ilyen amcsi autós műsorban egy c2 corvette stingray-t szereltek. Azt mondta az egyik szerelő, hogy az egész világ irigy ránk, amiért mi ilyen kocsikat tudunk csinálni. Az ilyen autók gyakorlatilag a világ bármely részén elismertek?

2021. szept. 29. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Mondhatni ezek a darabok felveszik a versenyt a mai szuper autókkal is, lehet egy mercedes amg gtr menőbb, viszont egy izmos akármi mellé gurul a lámpánál és nyomnak egy nagy gázt attól el is ájul aki szereti az ilyesmit.

Én nem vagyok autó mániás mert a jobbakat, erős gépeket sosem tudnám megvenni munkából, én motorokkal foglalkozok inkább.

2021. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
igen felveszik versenyt csak kanyar ne legyen , amcsik ez a magyarázat önelégült köcsögök . külsőleg szépek kinek nem állna fel egy 1967-69 gyártott camaro-ra
2021. szept. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokat esznen
2021. szept. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A régiek gyönyörűek, szerintem ezzel kevesen vitatkoznának. A vezethetőség mindig kényes pont volt ezeknél, de nekem pl. a ‘62-es Corvette C1-nél nincs szebb autó a világon.
2021. szept. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

ja, egyenesben nagyon faszak, csak epp muszakilag meg egy ifa is fejlettebb :D Lehet ma mar nem, de regen qrva kenyelmetlenek voltak, 30 literes fogyasztas, es azert megbizhatosaguk sem volt a toppon, nem veletlen hogy tobb japan auto van amerikaban mar regota mint amerikai.


Big block, szep hang, nyomatekos motor,de itt meg is allt a tudomany kb.


Es igen, az amcsik mindig is onelegult idiota seggfejek voltak es lesznek is. Most olyat talaltak ki, hogy ok fogjak gyartani az amerikai izom ELEKTROMOS autokat. Kicsit rohejes az ambvivalencia, de legyen nekik is gyereknap egyszer...

2021. szept. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!