Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rendelt mar valaki Amerikabol...

Rendelt mar valaki Amerikabol hasznaltautot? Mi ennek a menete?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy auto , amiert mar evek ota odavagyok. A fent emlitett jarmu egy Chevrolet Malibu, 2017-es USA modell. Sajnos itt europaban nem nagyon lehet kapni, viszont ertelemszeruen Amerikaban igen. Kivancsi vagyok hogy mi annak a menete, ha en ide szeretnem hozatni. Nyilvan vámot kell fizetnem, egy helyet kell berelni ahol taroljak, addig amig nem kerul fel az Europaba tarto hajora stb. De ennel kicsit tobb informaciora lenne szuksegem. Azert irtam ki a kerdest, mert hatha van itt valaki, aki mar vegigzongorazta ezt, es tudja hogy merre induljak el, ugymond. Elore is koszonom a valaszt mindenkinek!

2021. okt. 6. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Szia! A V8cars.hu oldalon segítenek! Sok jó arc van ott! Sok sikert! Neked legalább van ízlésed és stílusérzéked! Én is szeretnék egyet.
2021. okt. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 D. Brasco ***** válasza:
100%
Sok kerdesnel itt is le lett mar irva vegig a menete,keress vissza,sok hasznos infot fogsz talalni.
2021. okt. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is a fórumokat javaslom ahol le van írva. De a legelső menete hogy szerezz majd egymilliót ha nem többet a szállításra.
2021. okt. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
#3 Lepapírozni az életbe nem fogod, az is biztos XD
2021. okt. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobban jarsz ha europabol veszel egyet. Biztos hogy nyugat-europaban talalnal egy elado Malibut.
2021. okt. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!