Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata vagy kézi váltót...

Automata vagy kézi váltót szereted jobban?

Figyelt kérdés
2021. okt. 9. 03:02
A kérdező szavazást indított:
Automata
Kézi
34 szavazat
 1/8 Beviz Elek ***** válasza:
55%

C, ne legyen benne váltó

Meguntam a kuplung rugdosását, főleg akkor szidom amikor araszolni kell a dugóban, de az automata sem az én világom. Vagy legyen Toyota féle e-CVT vagy pedig elektromos autó.

2021. okt. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Atlagos autóban automata.


De nem szeretet kérdése nincs a kézi váltónak semmi hátránya, tehát ha kézi se történik semmi fel se tunik.


De inkább azt vallom hogy átlagos autókba automata a sportosba kézi váltó kell.

2021. okt. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
A kézit. Az automata dög unalom. Persze ha sokat városoznék, elgondolkodnék rajta, de ami nekem megfizethető, abban a kategóriában minimum 1 literrel többet fogyaszt és kényesebb, annyit nem ér. Akkor inkább váltogatok.
2021. okt. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Prius/Auris hybrid? Nincs váltó csak egy bolygómű, keveset fogyaszt, városba tökéletes.
2021. okt. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajom a hagyományos váltóval, több mint tíz évig azt használtam. Pár éve volt egy balesetem, amely során sérült a bal lábfejem is. Azóta a kuplung kezelése néha fájdalommal jár, így most automata váltós kocsit használnok.
2021. okt. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly vettem egy automataváltós autót mert a barátnőm sokat jár városba ahol eléggé araszolni kell és unja az állandó váltásokat. Azt az autót rendbe kellett tenni mert volt hibája viszont baromi olcsó is volt és nem is egy mai darab de nem is annyira öreg. A lényeg hogy nekem nyár közepéig az volt a napi elfoglaltság annak a rendberakása. Életemben nem vezettem még automataváltós személy autót csak kamiont de azért az megint más sztori. Én jobban szeretem a kézi manuális váltót, elég sokat mentem meg mentünk az automata váltós kocsival egyrészt mert én bele akartam tenni legalább 1000 km-t vegyes használatba plusz órákon át tartó úton is hogy teszteljem hogy minden rendben legyen, meg bírja ki azt is ha a barátnőm néha napján hazautazik a szüleihez ami csak 2 órás út oda.
2021. okt. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Addig voltam csak manuális párti amíg nem lett automatám. Van sport mód, meg F1 váltófülek. Gyakorlatilag a kuplung rugdosásán kívül mindent reprodukálni tudsz, ha nagyon akarsz egy automatában.
2021. okt. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hintalow ***** válasza:

Automatát.

Nem templomi orgonára tettem le a jogsit, hogy folyton pedálokon ugráljak.

Nekem egy autótól az az elvárásom, hogy kb úgy működjön mint egy számítógépes program: fék, gáz, balra, jobbra és kész :)

2021. okt. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!