Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jobbról előzés autópályán?

Jobbról előzés autópályán?

Figyelt kérdés

Sokat vezetek autópályán,rengeteg a szabálytalanul közlekedő autós,és csodálkoznak,hogy mennyi baleset történik.

Mostanság nagyon sokan kikerülnek jobbról,ami azonban kiverte a biztosîtékot,a mai eset,ugyanis az autópályán haladtam a belső sávban,mellettem egy autó,majd megjelent egy BMW-s és jobbról előzött,azonban alig volt helye,és le kellett fékeznem,mert nekemhajtott volna.

Annyira bosszant az ilyesmi. Hogyan tudnám bejelenteni a szabálytalanságot a rendőrségen?

Ha ilyesmiről van felvételem,elfogadják?



2021. okt. 10. 19:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a pénteki dugóval van gondom a pályán, mert vannak kamionok, akik 90-nel mennek, akiket előznék, mert én 120-al szeretek menni, de nem igazán tudok a 170-180-nal menő villogósok miatt. Nagyon utálom ezeket, mert nem lehet nyugisan közlekedni. Ezeket is kéne büntetgetni, mert veszélyeztetnek. Amint megelőzöm a lassúakat vagy van hely közöttük egyből kihúzódok, de nem kellemes, hogy tolnak, pedig én megyek szabályosan. Úgy tudom felvétellel fel tudod őket jelenteni, és lehet hogy lesz is belőle valami. Jó lenne ha mindenki betartaná a 130-at vagy max. 140-el menne. Jobb autóval én is 140-el mennék, de nem 180-al.
2021. okt. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
6%

A sebességhatárok nem ajánlásként szerepelnek a rendeltben.

A 130 azt jelenti, hogy semmiféle indokkal nem mehetsz gyorsabban.

A nem vüntetnek nem magyarázat a sietésre.

A 130,000001 km/h is gyorsabb a megengedetnél.

Másik. Ha az útra megengedett legnagyobb sebességen haladsz, akkor semmiképpen nem tudsz szabályosan előzni.

Higy van más barom us az utakon rajtad kívül, az talán nem meglepetés neked sem.

Nyugidtan ballagj be a felvétellel a zsarukhoz. Remélem, lelkiismeretesen fognak eljárni.

2021. okt. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
8%

Grarulálok a 12. választ lepontozóknak.

Jogsit szépen törjétek el. Vagy adjátok le.

2021. okt. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
64%

#12,13 Neked is csak gratulálni tudunk, ekkora hülyeséget is régen olvastam már.

1. Ha 130.0 nem veszélyes, akkor 130.00001 sem az, amúgy megy +15 km/h-tól büntetnek.


2. 130 a határ. Megy egy kamion 100-al, akkor 125-tel nem tudom megelőzni? Mégegyszer gratulálok.

2021. okt. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
30%

A szövegértés nem az erősségetek, azt látom.

130-nál többel semmifél indokkal nem szabad többel menni. Ezt írtam.

Más kérdés, hogy kit, mikor, miért büntetnek.

A kérdező gyorsabban ment, mit szabad lenne. És ő akar másokat bemószerolni. Nem hiszem, hogy nem érzitek, mennyire nem normális ez.

Mehet megint a piros.

2021. okt. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
45%

Mit tud tenni az ember, ha sok sofőrnek 110- esbérlete van a belső sávra?

Ennél azt kedvelem jobban amikor tempomattal megyek 130-al, megelőz, majd néhány másodperc múlva fékeznem kell, mivel az izgalmas előzés után visszaveszi a gázt 120-ra elvégre miért ez az őrült nagy rohanás? Ráérünk nemdebár?

2021. okt. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!