Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort válasszak?...

Milyen motort válasszak? Többi lent -->

Figyelt kérdés
Na szóval két fő célom van és nem tudom hogy a kettő kizárja e egymast. Az egyik hogy főutakon lehessen hasznalni tehat a jogsi meglenne rá viszont a másik hogy valami cross motort szeretnek ugyanis sokat mennenk ugratni, foldes utak stb. Erre valami ötlet? (Illetve az kihagytam hogy ha lehet 125 cm3 is legyen) :))

2021. okt. 10. 20:42
 1/8 A kérdező kommentje:
(Jajh ugyebar ha jogsirol van szo akkor A1es kategoria)
2021. okt. 10. 20:43
 2/8 anonim ***** válasza:
Figyelj nézz YouTube-on videókat ahol leirják hogy melyik fajta motor mire jó. És ezalatt most nem a márkára gondolok. Utánna rakd ki a kérdést.
2021. okt. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ egy gond van vele hogy nem jutottam vele sokra. Eleg regota nezegetem ezeket de eddig egy konkret motort sem talaltam ami mindket celnak megfelel ezert tettem fel a kerdest hatha valaki tud otletet adni. Azert koszonom :)
2021. okt. 10. 20:53
 4/8 anonim ***** válasza:

amit te keresel az az enduro kategória, terepre jól használható és megvan minden hogy utcára is kimehessen

pl yamaha dt 125, yamaha wr 125r vagy aprilia rx 125

majdnem minden márkának van 125-ös enduroja csak utánna kell nézni

2021. okt. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy nem jutottál sehova. Konkrétan elmondjáj milyen stílusu motor mire jó
2021. okt. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Enduro a kategória magyarul, amit keresel. Angolul "dual-sport".


Keress rá ezekkel a kulcsszavakkal, miket találsz, majd nézd meg a hazai piac kínálatát.

2021. okt. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neked barátom egy krosszendúróra van szükséged. Tehát lehetőleg 2ütemű, krosszos kinézetű, de nem üzem órás gép. Én egy Yamaha Dt lc2-t ajánlok neked. Rohadt strapabíró.
2021. okt. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
4es,6os,7es valaszolo nagyon szepen koszonom a valaszaitokat <3
2021. okt. 12. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!