Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Téligumiban Barum vagy Hankook...

Téligumiban Barum vagy Hankook a jobb választás?

Figyelt kérdés
2021. okt. 13. 09:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy.
2021. okt. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Koaxk Ábel ***** válasza:
23%

Nekem Barum-al nincs tapasztalatom, viszont Hankook-ot soha a büdös életben többet nem veszek.


Anno rám beszélte a gumis milyen jó ár/érték arányban, akkoriban egy Audi A3-asom volt és egyszerűen a hóban nem bírtam elindulni a zsír új gumival.

Még ilyen ezer éves Transporter is röhögve kielőzött. Végül megsajnált két srác és megtolta annyira a kocsit, hogy valami tapadása legyen.


Egy rémálom volt! Azóta mindig csak prémium gumit veszek (Dunlop, Pirelli, Good Year, Continental) ezekkel nem volt ilyen problémám. Sőt a Continental-al annyira elégedett vagyok, hogy most a téli és nyári gumim is az!

2021. okt. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

A Barum egy alsó-középkategóriás abroncs, a Hankook meg felső-közép. Hankook-ot még nem használtam, de Barum-mal nem volt bajom, igaz az nyári volt, nem téli.

De amúgy nézz teszteket és dönts az alapján. Én pl. az ADAC teszt alapján Klébert vettem: második helyezett lett téli gumiban, pedig nem prémium márka és nem is nagyon drága.

2021. okt. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hankook az utóbbi években szépen fejlődött. Ha ezek közül kéne venni, én ezt választanám.
2021. okt. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van Hankook telim nincs vele baj indul megáll az autó.
2021. okt. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én chevrolet cruze-on használok Hankook téligumit.Teljesen megvagyok vele elégedve,síelni is többször jártam vele és hibátlanul teljesített.
2021. okt. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Barum volt nekem már párszor, nem volt vele gondom
2021. okt. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Hankook egy rakás fostalicska és drága is.
2021. okt. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tescos Rikenről mi a véleményetek?
2021. okt. 13. 16:15
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: Most döntsd el, hogy abroncsot akarsz a kocsira, vagy valami olcsó hulladékot...
2021. okt. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!