Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » K2 márkájú autóápolási szerek...

K2 márkájú autóápolási szerek mennyire számítanak gagyinak?

Figyelt kérdés
A minap nézegettem ezeket. A csomagolás elég tetszetős, a leirat meggyőző, de az olcsó filléres ár miatt nem mertem megvenni. Használhatatlan vackot nem akarok. Aki próbálta már, mennyire használhatóak?
2021. okt. 14. 07:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt valami ilyenből már, meg nem mondom mi. Semmi extra, szokásos filléres tucattermék. Régebben jártam egy kézi mosóba, ahol nagyon nyomták, hogy ők mekkora minőséget produkálnak K2 termékkel. De az üvegek mindig csíkosak voltak
2021. okt. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. okt. 14. 11:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor inkább maradok a Sonax, Autoglym, esetleg Turtle vonalon. Ezek még nagyjából megfizethetőek és szerintem nem rosszak.
2021. okt. 14. 11:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Semennyire.


Ár-érték arányban nagyon jó.

A gumiápolójukat szeretem. a carnauba ultra wax is teljesen jó, bár egy ideje változtattak rajta, amióta eperillata van azóta nem annyira könnyen felvihető, de amúgy működik. amiben kicsit csalódtam az a chrome polish pasztájuk.

2021. okt. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na, akkor egy próbát csak megér! :) Sokat mondjuk úgy sem veszítek, ha az árát nézzük.
2021. okt. 14. 11:31
 6/7 A kérdező kommentje:

Írok egy visszajelzést a saját kérdésemre, hátha valakinek utólag jól jön.

Nagyon nem mertem bevásárolni ezekből a cuccokból. Próbaképp egy APC-t, egy illatosítót és egy waxos autósampont vettem.

Nem állítom, hoyg nem volt jobb minőségű termék a kezemben, de az árához képest le a kalappal! Amit ígérnek a termékek azt tudják, mindezt pár száz forintért.

Az APC-vel ma pl a leszerelt nyári kerekeket mostam le felnistől. Nem kellett súrolni, és gyönyörűen minden koszt leszedett a felnik belsejéről is. Nagyon jól habzott, az illata pedig nagyon jó.

Nekem kellemes csalódás volt. Van jobb termék ezeknél, de az ötször ennyibe kerülő, véleményem szerint nem ötször jobb.

2021. okt. 28. 18:02
 7/7 krwkco ***** válasza:
Köszi az információt. Jó tudni. :-)
2021. okt. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!