Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E46 320Ci vélemények?

E46 320Ci vélemények?

Figyelt kérdés

2021. okt. 16. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Hobbiautónak nagyon jó, bár nem olcsó. Ha megcsípsz egy szép állapotú kabriót belőle nagyon meg lehet szeretni. A "600-ból frissen behozva orvos házaspártól" kategóriát felejtsd el.
2021. okt. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Coupe-t szeretnék, a cabrio nem játszik. Keret kb 2 millió, annyiért már szerintem elég jó állapotúak vannak.
2021. okt. 16. 23:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Eljárt már felettük az idő, szóval kell rá költeni, bármilyet is fogsz ki.

Viszont azt mondom, hogy érdemes keresni belőle egy 330ci-t. Nem kerül sokkal többe a fentartása, fogasztása sem, és egy 30ci értéke, főleg ami szép is, csak menni fog mostmár felfele.

Tudom, e46-nál a 170 lovas 20i is 6 hengeres már, de teljesen más érzés egy 30i, én azt vennék, megéri a felárat.

Azt eladáskor vissza is fogod kapni.

2021. okt. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 millióból már találsz jót. De csak akkor vedd meg ha fenntartani is van pénzed, tehát ne akkor ha az a 2 millió minden vagyonod.
2021. okt. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, termeszetesen a fenntartásra is van lóvé, tudom hogy azért a prémium felárat meg kell fizetni, főleg hogy jómagam nem is értek az autószereléshez.


Nagyon vonzó a 30i is, de sajnos nem találtam eddig jó állapotút ennyi pénzért, inkább veszek egy gyengébbet de jobb állapotút. Nem akarok száguldozni :)

2021. okt. 17. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!