Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Borsodban is végezhetnek...

Borsodban is végezhetnek Szabolcsi rendőrök sebességmérést? Gyanítom, hogy 2 hete történt szabálytalanság miatt most kaptam még meg a postai értesítőt.

Figyelt kérdés

Viszont a feladón az "szszb megyei rfk közig. hatósági szolg. feltüntetve, más megyékből járnak át mérést végezni szomszédos városokba.

Remélem hogy csak ennyi a történet és nem valami komolyabb.


2021. okt. 19. 18:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Na most mi lenne ha megnéznéd a tartalmát?
2021. okt. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem tudtam átvenni a postástól, majd csak holnap lesz rá lehetőség.
2021. okt. 19. 18:28
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Én szolnok megyei vagyok és a szombathelyi rendőrségtől kaptam a gyorshajtást.
2021. okt. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
nem járnak át, helyikek teljesítenek szolgálatot. csak a büntetést az ország két pontjáról küldik ki mindenkinek.
2021. okt. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
A Dunától nyugatra + Bp Szombathelyről kapja, A Dunától keletre + Pest megye Vásárosnaményből kapja a büntetést.
2021. okt. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem végezhetnek és nem is végeznek.

De minden fénykép automatikusan azonnal, zárt információ láncon keresztül az ország két ( vagy három) megyei főkapitányság közigazgatási osztályához továbbítódik, és ők hozzák az objektív felelősség körébe tartózó bírságokról a határozatokat.

2021. okt. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%
Én meg nem száguldozok és így nem kapok csekket se. Lehet le pontozni
2021. okt. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Van aki száguldozik, de annyit keres hogy röhögve kifizeti.
2021. okt. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%
Vas megyéből kapod a gyorshajtásért a csekket ez valami más lehet.
2021. okt. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

7-es

Ne légy álszent!

Én sem száguldozok, nálam defenzívebb vezető kevés van, de nincs olyan sofőr aki évek - évtizedek alatt soha sem sértene szabályt.

29 éve vezetek, volt amikor a munkám miatt 6 éven keresztül napi 5 - 700 Km-t. 16 évig kéklámpást Budapesten - szolgálatonként 100 -200 Km-t( 12 óra alatt, Budapesten), magánéletben évi kb. 10 000 Km. szinte csak Budapesten.

Ennyi idő alatt kétszer kaptam gyorshajtás miatt bírságot,egyszer tilos helyen várakozásért, és két saját hibás balesetem volt ( szerencsére egyikben sem sérült senki!).

De nem hinném hogy bárki azt gondolná rólam hogy "száguldozok".

2021. okt. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!