Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehúzás lenne a cél?

Lehúzás lenne a cél?

Figyelt kérdés
Kerékcserekor kiderült, hogy rossz a kerékösszetartás a hátsó tengelyen ugyanis mindkét gumi futófelületének belső része simára kopott. Szerelő szerint csak akkor lehet beállítani a futóművet ha a két hátsó lengőkar valamint az állító csavarok is ki van cserélve. Számomra elég gyanús amit mondott, 100.000Ft körüli javítást említett. Miért nem lenne elég ebben az esetben egy teljesen átlagos futómű állítás?
2021. okt. 22. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ők cserélik akkor az, ha csak ajánlotta akkor nem.
2021. okt. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
azért mert minden be van rohadva , ezért kerül egy semmi futómű állítás több 100eft
2021. okt. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én magamnak szerelem az autót, hát nem csodálkozom hogy azt mondja ezeket cserélni kell, képesek ezek úgy berohadni hogy sokszor inkább beszakad a csavar.
2021. okt. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nincsenek rossz állapotban a lengőkarok és berohadva a csavarok akkor le akar húzni.

Ha minden rohadt akkor nem akar lehúzni.


Mellesleg hátul nem tudsz kerékösszetartást állítani hanem kerékdőlésszöget tudsz állítani :)


Én most javítottam a hátsó hidat az autómban.

Szerelőnél 70e lett volna csak a munkadíj amit még nem is sokallok, főleg, hogy volt pár szilent ami brutálisan nehezen jött ki :D

2021. okt. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!