Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő alatt kopik be az...

Mennyi idő alatt kopik be az új féktárcsa-betét?

Figyelt kérdés

2 hete cseréltem kb az új tárcsákat meg betéteket elől.

Előtte már cseréltem hátsót, az időbe bekopott. De most lecseréltem az elsőt, és hát a fék nem a legjobb, érzem hogy sokáig kell nyomni hogy normálisan fogjon.

Pedig légtelenítettem is rendesen.



2021. okt. 23. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha új a tárcsa és a betét is, akkor annak azonnal jónak kellene lennie.
2021. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nincs meg az érzés, hogy végre jól fog. Lehet hogy főfékhenger lehet?
2021. okt. 23. 14:28
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem kell totózni hanem megnézni hogy mi nem jó.
2021. okt. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell neki összekopni. Lehet főfékhenger vagy kerék fékhenger hiba, legelőször egy légtelenítéssel próbálkoznék.
2021. okt. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mind a 4 oldalt légtelenítettem. Első nyergek lehetnek?
2021. okt. 23. 15:18
 6/15 anonim ***** válasza:

Kb 2-3 fékezés...


Ha gyenge a fékhatás akkor ott valami gond van.

Ha csere előtt jobb volt akkor kétlem, hogy pont most adta volna meg magát a főfékhenger. Inkább levegős maradt a rendszer.


Amúgy miért légtelenítetted amikor csak tárcsát és fékpofákat cseréltél?

2021. okt. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Lepucoltad a tárcsáról a konzerváló cuccot?
2021. okt. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Cseréltem fékcsővet, azért légtelenítettem. Persze letakarítottam. Nem értem miért ilyen a fékhatás, új nyereg kéne talán előre?
2021. okt. 23. 16:04
 9/15 anonim ***** válasza:

Két opciót látok: azt mondod, hogy légtelenítetted. Fékbetét-tárcsa cseréhez minek? Ez a kérdés tele van hibával, szóval a legkevésbé sem hiszem el, hogy "rendesen" légtelenítetted. A másik az az, hogy a festett tárcsát megvasaltad.


Lehet más is, de én pénzt tennék rá, hogy a hozzá nem értésedből (és mások életével való játszadozásod) következménye a probléma, így e kettő közül gyanítom valamelyiket.

2021. okt. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#8 Ja értem, fékcső csere. Ettől függetlenül fenntartom, amit a "rendes" légtelenítésről mondtam.
2021. okt. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!